Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Norton Ghost 8.2 i za duży plik obrazu

22 Mar 2010 09:03 1694 4
  • Poziom 9  
    Zrobiłem programem Norton Ghost 8.2 kopię partycji C: na obraz - .gho, systemu Windows XP SP3.
    Zapomniałem wtedy dać opcje, żeby dzielił na 2GB i teraz nie mogę odczytać pliku
    z partycji dysku D: na dwóch partycjach mam NTFS wersja 3.01.
    Obecnie mam Windows 7 Ultimate Lite i pod systemem też nie widać pliku.
    Co mam zrobić żeby widzieć ten plik...
  • Poziom 43  
    Może użyć Ghosta, a nie szukać go spod systemu?
    Poza tym czort wie czy masz opcje pokazywania wszystkich plików włączoną i jakie atrybuty ten obraz ma nadane.
    Poza tym gdybyś skonkretyzował, bo między "nie mogę odczytać", a "nie widać" jest dość zasadnicza różnica.
    Przy ntfs wielkość pliku nie ma znaczenia.

PS.
    W wypadku tego "Twego" W7 można ew. założyć, że ... "używanie kastratów może być przyczyną bólu głowy Użytkownika".
  • Poziom 9  
    Ghosta odpalałem z Hiren BootCD i tam raz pokazał się ten plik a przy następnym
    uruchomieniu nie było go. Nie mogę odczytać tego pliku, bo go nigdzie nie widzę. Co mogę zrobić ?
  • Poziom 43  
    Może trzeba było. kupić Ghosta w wersji odpowiedniej dla systemu i dysku (wielkość, interface itp.)? - Wtedy mógłbyś skorzystać ze wsparcia, które Symantec oferuje.
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    g.ural napisał:
    Obecnie mam Windows 7 Ultimate Lite

Proszę poprosić o pomoc - darmową, rzecz jasna - producenta tego systemu.

g.ural napisał:
    Zrobiłem programem Norton Ghost 8.2 kopię partycji C:

g.ural napisał:
    Ghosta odpalałem z Hiren BootCD

Proszę poprosić o poradę firmę Symantec podając skąd był wzięty Norton Ghost. Firma Symantec z radością udzieli Ci wszelkiej pomocy (oczywiście za darmo).