Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kolumny Power Sound PS 215-800 wymiana drivera i zwrotnicy ?

janiofota 22 Mar 2010 16:21 1347 2
  • #1 22 Mar 2010 16:21
    janiofota
    Poziom 14  

Witam !

Tak jak w temacie

Posiadam Kolumny firmy Power Sound PS 215-800 każdy wie że paczki nie są z najlepszych części więc postanawiam zrobić tuning i polepszyć jakość...

Wymieniłem Drivery na Stx d800 ti i powiem że dużo dały w jakości dźwięku i teraz chodzi mi o bass słyszałem że można jeszcze polepszyć dźwięk i bassy wymianą zwrotnicy bo te paczki mają najgorszą czyli najtańsze badziewie...

Czy mógł by mi ktoś pomóc znaleźć dobra w granicach 130zł za sztukę zwrotnice pod moje kolumny ???

0 2
  • #2 15 Kwi 2010 21:11
    palo
    Poziom 14  

Witam
    Możesz wstawić zdjęcia i napisać jakiej są tam firmy głośniki wsadzone, bo jestem bardzo ciekawy tych wynalazków

0
  • #3 12 Lis 2010 17:43
    janiofota
    Poziom 14  

powiem ci tak głośniki jak firma tam wstawiała : 2x 15 Alphard 300w rms (najwyższy model) + driver Stage Line ( badziewie)

Ja wymieniłem zaraz jak kupiłem kolumny na Drivery Stx D800i co polepszyło jakość a potem zwrotnice powstawiałem firmy Monacor 156zł szt.

Co się zmieniło po wymianie : Basy się odrazu odezwały zaczęły pracować co mnie zdziwiło na tych głośnikach , drivery ładnie zaczęły się odzywać jakość się zmieniła na + :)

Dodam że firma Power Sound nie założyła żadnych zwrotnic w tych paczkach dlatego tak ludzie oceniają że grają jak ruski nie wypał...
    Ja napędzam końcówką Ta2400 2x 1200w rms paczki i ładnie ładują aż się dom trzęsie basu nie brakuje :)

Wcześniej napędzałem Dap p900 jak kolumny nie miały zwrotnic,gdy założyłem zwrotki Dap dwóch dni nie przeżył grania w domu zaraz się spaliła strona w nim... tak mocy dostały paczki dlatego kupiłem zaraz coś większego :)

0