Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

awaria autoalarmu predator

22 Mar 2010 20:52 1563 3
  • Poziom 9  
    witam. w moim PEUGEOCIE 406 który niedawno zakupiłem ale uległ awarii autoalarm. jest to alarm predator jeśli chodzi o symbol to chyba jest to predator pro ( z tego co udało mi sie znaleźć na necie). jest to alarm z funkcja antynapadowa ( ukryty przycisk) . w momencie kiedy przekrecam kluczyk w stacyjce musze wcisnąc ukryty przycisk zeby alarm sie rozbroił , jak wcisne przycisk słysze krótki sygnał dzwiekowy a teraz musze go wciskać co chwila bo alarm sie nie rozbraja ( rozbraja sie tylko na chwile) . byłem z tym problemem u elektryka i powiedział ze musi znac KODY do tego alarmu zeby mógł go przeprogramować . czy ktoś miał może podobne problemy z alarmem ?? ewentualnie czy kotoś ma może KODY do przeprogramowania?? z góry dzieki za ewentualne porady

W trybie natychmiastowym proszę doprowadzić swoje posty do stanu zgodnego z zasadami pisowni, w przeciwnym razie wątek usunę. Robokop
  • Poziom 9  
    jutro to przetestuje i sie okarze czy to jest ten alarm czy pomyliłem modele :)
  • Poziom 9  
    no niestety nie działa tak jak pisze w instrukcji. może to nie ten model alarmu ?? mojej centralki autoalarmu nie widziałem wiec nie mogę stwierdzić na 100 % czy to ten model , doszedłem tylko po zdjęciach na stronie http://www.alarm.biz.pl/Pl/oferta/autoalarmy/1/ ( mam identyczny pilot jak na zdjęciu). tak jak wyczytałem z linka który mi wysłałeś dioda ma sie świecić po przękreceniu kluczyka u mnie po wyłączeniu alarmu nie świeci sie w ogóle. mogło sie tak zdarzyć ze cała centralka sie popsuła ??