Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Tracer TRN -1 Navigator + Mapamap

Bart- 23 Mar 2010 11:33 3621 9
Tespol
    Bart-
    Level 9  
    Witam serdecznie !

Otóż pierwszym moim problemem jest to ,że ściągnąłem najnowszą aktualizację mapy ,zainstalowałem ją i ? niespodzianka ,wszystko znikło z karty pamięci ,no coż to postanowiłem zrobić back up bo gdzieś kiedyś ściągnąłem kopię zapasową tej że mapy ,wszystko git ale musiałem bawić się imagis keymaker`em aby ją aktywować bo niestety nie mam seriala do tej starej mapy ,zainstalowałem (backup) MMSDTop6112_1867 i aktualizację PL_1947-200803.2 ,ale serial który wygenerowała mi strona Link niestety nie działa i mam ciągle tą starą mapę bez aktualizacji (chociaż tak mi się wydaje że jest tamta stara) i teraz pytanko czy da się coś z tym zrobić ,pisałem do supportu imagisa ale babka mi powiedziała tyle co nic a mianowicie ,że serial do tej mapy mam w dokumentach które były dołączone do nawigacji (fajnie by było jak by się tam znajdował) ,i tyle.

Druga sprawa to update oprogramowania dla tracera ,skąd można pobrać aktualizacje do tego ? Interesuje mnie oczywiście aktualizacja do najnowszej wersji :)

Wersja mojego urządzenia: 2.0.0.8.27

Peace :) liczę na Waszą pomoc.
  • Tespol
    jacekko63
    Level 31  
    Legalnie ze strony do której podałeś link.
  • Tespol
    Bart-
    Level 9  
    niestety na tej stronie w zakładce "Do pobrania" jest tylko

1.Jak_zainstalowac_MapaMap.pdf Przewodnik instalacji MapyMap
    2.MMSDTop632.exe Pobierz ten plik (7,9 MB), aby zaktualizować aplikację MapaMap SD Top do wersji 6.3.2.
    Pontikos
    Level 38  
    Legalnie klucz do mapy pobierzesz po zarejestrowaniou sie na stronie producenta MapyMap i podaniu nr seryjnego urzadzenia. Zacznij od wersji oprogramowania, ktore miales zainstalowane fabrycznie - byc moze Twoja licencja nie pozwala na upgrade, a co sie z tym wiaze, aktywowanie nowszych wersji MapyMap.

Osobiscie darowal bym sobie MapeMap i zainstalowal legalna Automape :)
    Bart-
    Level 9  
    Nie wiem sam co mam z tym zrobić ,pewnie skończy się na tym ,że sprzedam to i kupię porządną navi ,dzięki za odpowiedź ,jeśli ktoś ma jakąś sugestię co do tej aktualizacji to niech napisze

Pozdrawiam
    Pontikos
    Level 38  
    Wejdz na strone MapyMap, zaloguj sie, a nastepnie sciagnij DOSTEPNA dla Ciebie wersje programu - ta wersje mozesz aktywowac za pomoca kodu, dostepnego na tej samej stronie! (jesli nie, pisz na do mnie PW lub zajrzyj do Serwisu)
    Bart-
    Level 9  
    Otóż tak moja wersja: PL_1867_200712.2

Tutaj wersja którą niby ściągnąłem ale nie zainstalowałem bo po kartę pamięci padła

a tutaj moja zakładka "do pobrania"
    Pontikos
    Level 38  
    Wiec powtorz czynnosci ktore opisalem.
    Zamiesciles wszystko co jest niezbedne do osiagniecia pozytywnego koncowego efektu.
    Chyba ze uwazasz, ze powinnismy tu wszyscy wiedziec ze padla Tobie karta, a moze nawet zlozyc z tej okazji kondolencje? ;) Rozumiem ze nie bedziesz probowal instalowac MapyMap na uszkodzonej i niesprawnej karcie SD, wiec nie widze tu problemu w ktorym nalezalo by pomoc.
    Bart-
    Level 9  
    a można zarejstrować powtórnie ten sam numer seryjny urządzenia ? :)