Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

wzmacniacz Harman Kardon HK6500 - pilot?

23 Mar 2010 17:31 2296 1
  • Poziom 9  
    witam,
    kupiłam wzmacniacz Harman Kardon HK6500, moje pytanie brzmi: czy jest możliwość dokupienia do niego pilota? chodzi jedynie o regulację głośności. kompletnie się na tym nie znam, słyszałam jednak, że można dokupić pilot uniwersalny i zakodować go w serwisie. nie dotyczy to chyba wszystkich modeli wzmacniaczy, stąd moje pytanie, czy istnieje taka opcja w przypadku tego modelu?

z góry bardzo dziękuję za odpowiedź
  • Poziom 9  
    Osobiście bardzo nie podoba mi się layout i wykonanie pilotów Harmana to ich slaba strona. Używam uniwersalnego do wszystkich sprzętów w domu - jeden pilot steruje wszystkim, 5 pilotów w szufladzie. Mam harmony one ale jest drogi, sprawdzony jest duzo tańszy logitech harmony 525, działa też rewelacyjnie i ma praktycznie tą samą funkcjonalność. Ale niestety za logitecha trzeba zaplacić. Poszukaj na allegro pilotów uniwersalnych i raczej nie oddawaj do serwisu - sama go dostroisz na podstawie instrukcji, ewentualnie poproś kogoś o pomoc w ustawieniu. Zabawa polega zwykle na wpisaniu kodu z instrukcji albo ze strony internetowej i tyle.
    Logitech harmony to zupelnie inna liga - podłącza się go do kompa i sam się ustawia po wybraniu jakie sprzęty masz w domu. W razie czego można go też programować przez podczerwień np. kladziesz za pilotem oryginalne piloty naciskasz przyciski a harmony sam się stroi. pozdro