Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens WA 2107 Problemy z programatorem.

kamilos1979 23 Mar 2010 18:47 1539 4
 • #1
  kamilos1979
  Level 9  
  Mam problemy z programatorem w pralce siemens WA 2107.Podczas prania czuć z programatora zapach spalenizny. Zdarzyło się dwa razy, że podczas prania wywaliło w domu bezpiecznik. Zauważyłem, że pralka nie kończy cyklu po wirowaniu, tylko przechodzi w nowy program zaczyna od F czyli odzież 60°. Czy do wymiany mam programator, czy jest możliwość jego naprawienia? Będę wdzięczny z każdą wskazówkę.
  Pozdrawiam
 • #2
  henrykgr1
  Level 20  
  Witam, można próbowac przejrzec ten programator, ale sprawa nie jest prosta,trzeba pomyślec o nowym koszt oryginalnego około 190zł.
 • #3
  wiesiekba
  Home appliances specialist
  Jak jeszcze programator pracuje to jest do naprawy. I nie zwlekaj z tą naprawą bo po kolejnym praniu może się nie dać naprawić.
 • #4
  kamilos1979
  Level 9  
  Przyjrzałem się tej pralce w momencie kiedy wywala bezpiecznik w domu pojawia się błysk w pressostacie. Jeszcze jedno temperatura wody przy programie 60° podczas prania wzrasta do 90 °. Czy oprócz programatora jeszcze może być uszkodzony hydrostat? Czy jest sens to naprawiać pralka ma 15 lat niewiadomo co z pozostałymi podzespołami.
 • #5
  wiesiekba
  Home appliances specialist
  Jak się załącza to się opłaca naprawić wezwij fachowca do naprawy i nie włączaj w taki sposób że patrzysz gdzie iskrzy to nie jest sposób na diagnozę.Do tego potrzebne są odpowiednie narzędzia.