Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Gniazdo LEGRAND RTV-Radio-SAT słaba jakość kablówka

mignolino 23 Mar 2010 20:28 6423 7
    mignolino
    Level 10  
    Witam,

Proszę o pomoc w rozwiązaniu mojego problemu:

Posiadam gniazdo RTV-Radio-SAT marki Legrand z serii SISTENA LIFE (tak wygląda: - sprawdzałem działanie i na wersji końcowej jak i na wersji gwiazda.

Po podłączeniu do trójnika wszystko działa poprawnie, ale jak podłączam już gniazdko do instalacji - obraz zaczyna delikatnie śnieżyć - telewizję kablową mam narazie w wersji AZART z UPC - w gniazdku podłączałem się do wyjścia SAT - nie wiem co zrobić, aby obraz się poprawił. Sprawa PILNA - remont w toku, puszki wykute, gniazdka kupione:(

Regulamin p. 10.11. [TS]

Przepraszam za błąd - chodzi o takie gniazdko: http://www.dobregniazdka.pl/asortyment/legran...o-rtv-sat-przelotowe-sistena-life-natura/1131
    dzac4
    Conditionally unlocked
    W jakim celu montujesz gniazda RTV-SAT w instalacji AZART i jeszcze podpinasz się pod wyjście SAT?
    I zmień dział bo nie tu gdzie trzeba trafiłeś.
    mignolino
    Level 10  
    Witam,

Montuje te gniazdka żeby mieć zintegrowane ja z resztą gniazdek i kontaktów, nie wiem który dział byłby właściwszy kolego - nie mniej będzie to docelowo kablowa telewizja cyfrowa UPC. AZART mam przejściowo na czas remontu. Pod kątem telewizji cyfrowej robię tą instalację - nie mniej czy sugerujesz, że po podłączeniu do wyjścia TV może być OK? Jutro to sprawdzę.
  • Helpful post
    dzac4
    Conditionally unlocked
    Oczywiście że wyjście TV!
    Przed zakupem trzeba się dowiedzieć co będzie potrzebne.
    Darmo wydawałeś kasę na te gniazda wystarczyło RTV.
    mignolino
    Level 10  
    Witam,

Dziękuję za szybką odpowiedź - jutro przetestuję - teraz nie mam takiego kabla. Jeżeli byłbyś jeszcze na tyle miły i miał wiedzę w tym zakresie to podpowiedz mi proszę czy jest jakaś szansa żeby w przyszłości do jednego z tych gniazdek podłączyć modem internetowy - ewentualnie może potrzebna jest jakaś modyfikacja gniazdka?
    dzac4
    Conditionally unlocked
    To są gniazda telewizyjne a do inernetu są inne.
    mignolino
    Level 10  
    Czy orientujesz się czy do internetu z kablówki są specjalne gniazdka z serii Sistena Life z Legranda?
    mignolino
    Level 10  
    dzac4 - pomogłeś mi - dziękuję bardzo - w takim razie mogę z czystym sumieniem polecić gniazdka podtynkowe rtv! Pozdrawiam wszystkich.