Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

gdzie znalesc taki czujnik ?

24 Mar 2010 15:32 1463 7
  • Poziom 9  
    nieznam marki nieznam modelu dlatego bardzo prosze o pomoc w znalezieniu mi czujnika , o ile sie nie myle zblizeniowego , ktory wychwytuje ruch z odleglosci okolo 1 metra . Sprawa wyglada tak ze pracuje w firmie reklamowej zamowilismy z Chin nowy produkt , podswietlan reklam z takim czujnikiem , wyglada jak lnormalna reklama w aluminiowej ramce ale gdy sie podejdzie to swiatlo sie wylacza LED . w ramie jest maly czujnik Bodajze dystansowy niejestem pewnein i maly przkaznik , wszystko jest na 12 Volt , czujnik ma wymiary 25 mm szerokosci 10 wys i 10 gebokosci z tuly malenkie pokretlo do regulacji dystasu dzialania , prosze o pomoc w znalezieniu zamiennika bo juz starcilem nadziej ze znajde identyczny , jedyne co znalazlem to to http://ie.farnell.com/sharp/gp2d120xj00f/sensor-distance-analogue-o-p/dp/9707859 alke ten jest na 5,5 volta
    aha dodam tylko ze pracuje i mieszkam w irlandi z gory dzieki za wszystkie odpowiedzi

Proszę o korzystanie z przycisku gdzie znalesc taki czujnik ? przed wysłaniem postu. Błędy ortograficzne/ gramatyczne nie będą tolerowane, regulamin pkt 15.
    "Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"
    Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    Wpis moderacyjny dotyczy wszystkich piszących w temacie!
    Nie kasować wpisów moderacyjnych!
    Proszę to poprawić.
    [_P_]
  • Użytkownik usunął konto  
  • Poziom 24  
    Jeżeli układ zasilany jest napięciem 12V to może podszedł by czujnik zbliżeniowy taki jak w samochodach do cofania? A są jakieś oznaczenia na tym czujniku?
  • Poziom 9  
    nie ma zadnych oznaczen kompletnie nic , moderatorow przepraszam za bledy ale niemam polskich znakow , jezyk na klawiaturze (angielski , irlandzki)
    dodam tylko ze w srodu chyba jest malutki uklad cos tam widac przez ten czerwony platkik ale niezbyd wyraznie

gdzie znalesc taki czujnik ? gdzie znalesc taki czujnik ? gdzie znalesc taki czujnik ?

Nie wiedziałem, że tam na klawiaturze nie można pisać z Caps Lock!
    Zdania rozpoczynamy wielką literą, a kończymy?
    [_P_]
    PW
  • Poziom 9  
    Dzieki , ale zrobienie we wlasnym zakresie raczej nie wchodzi w gre. Pozatym z tego co widze to zaden nie jest na 12 V . Przeszukuje wlasnie www.farnell.ie i www.radionics.ie ale ciezko mi cos dopasowac , musi byc na 12 v i podobnych ksztaltow do tego ze zdiec .
  • Poziom 9  
    Niestety ten ma tylko 4mm zasiegu , potrzeba kolo 100 cm