Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Opel Vectra

10 Sie 2004 06:46 2664 7
  • Poziom 24  
    Witam wszystkich i mam pytanie chce podlonczyc alarm do Opla Vectry silnik 1.8 benzyna z 1992roku czy moze mi ktos powiedziec jakie sa kolory przewodow od zapłonu i pompy paliwa i gdzie sie mniej wiecej znajduja i jak podlaczyc zamek centralny do centralki alarmowej chodzimi o kolory przewodow w samochodzie z gory serdecznie dziekuje i pozdrawiam
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Spec od samochodów
    Kierunkowskazy czarno-bialy i czarno-zielony pompa paliwa czerwony z niebieskim paskiem wszystko znjadziesz na slupku bocznym zamek centralny brazowo-bialy i brazowo-czerwony
  • Poziom 24  
    Dzieki wielkie a jesli chodzi o zaplon moze wiesz jakie kolory chce zrobic dwa odciecia Pozdrawiam
  • Spec od samochodów
    Czrny plus po stacyjce na stale niezanikajacy przy zaplonie
  • Poziom 24  
    Dzieki wielkie pozdrawiam
  • Poziom 12  
    a moze mi ktoś powiedziec gdzie znajduja się te kabelki i gdzie je trzeba podłaczyć bo chce alarm zamontować ,chodzi mi o miejsce gdzie sa te kabelki bo nie czaje zabardzo
  • Poziom 24  
    Wszystkie kable masz z lewej strony czyli tam gdzie kirowca sciagnij prog tam sa zlacza i tam znajdziesz wszystkie kable ja wlasnie zakladalem i tam je znalazlem pozdrawiam
  • Poziom 12  
    oki, dzieki już znalazłem,lecz mam jeszcze jedno pytanie ile tam u ciebie jest kabli bo u mnie znalazłem tylko zielono czarny i brazowo biały, a z tego co czytałem to powinny być dwa od kirunkowskazów i dwa od centralnego zamka,i czy jak pan założy może mi pan przekazaćtą informacje bo byłbym wdzięczny bo słyszałem że jakieś kable trzeba rozciąć czy coś takiego, i jeżeli mozna to jakiś kontakt do pana,gg czy e-mail