Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Seat toledo 99r 1,6 przerywa silnik,falujące obroty

26 Mar 2010 16:40 8171 7
  • Level 9  
    Problem z moim seatem jest następujący, gdy stałem w miejskim korku zaczęły falować obroty czasem się to zdarzało ale teraz auto gasło silnik przerywał podczas jazdy jak by nie chodził na wszystkie cylindry w samochodzie czuć było karbitem pomyślałem że to może wina świec po wymianie jeździłem normalnie przez jakiś miesiąc i nagle to samo zaczęło się dziać jak jechałem do pracy rano czyli przerywał strzelał delikatnie nie miał mocy jak przed wymianą świec po przejechaniu 10km problem sam się rozwiązał usterka minęła i nie było już problemu a pomyślałem że sprzedano mi trefne świece dobrze było jakiś kolejny nie cały miesiąc i dziś znowu przerywa i niema mocy. Czy ktoś może wie od czego to zależy gdzie tkwi przyczyna?
  • User removed account  
  • Level 9  
    A czy to może powodować zatkany filtr paliwa?
  • User removed account  
  • Level 9  
    Sprawdziłem dziś wszystkie przewody gumowe są ok problem nie ustępuje
  • Level 9  
    zalałem go paliwem pojeździłem trochę i znowu wszystko ok nie mam już pojęcia co może mu dolegać
  • Level 9  
    Jak sprawdzałem przewody ciśnieniowe znalazłem trzy które idą od przepustnicy do kolektora jeden jest taki krótki u spodu tej przepustnicy te są ok nie widać na nich uszkodzeń natomiast popękany był taki plastikowy który łączy kolektor z serwem uszczelniłem go i silnik przestał falować i przerywać na jakiś czas potem zaczął od nowa szarpać i nierówno pracować i za jakiś czas znowu ok. Zauważyłem że problem pojawia się gdy postoje trochę w miejskich korkach gdzie złapie większą temperaturę pojęcia nie mam co jest może ktoś wie?
  • Level 9  
    wyczyściłem przepustnice i obroty przestały falować