Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOYOTA Corolla 2005 - światła świecą się z przodu po wył.

Ruski_Sport 26 Mar 2010 21:14 3874 2
  • #1 26 Mar 2010 21:14
    Ruski_Sport
    Poziom 2  

Proszę mi podpowiedzieć co mogło się stać ze po wyłączeniu stacyjki i zamknięciu samochodu przednie światła mijania świecą sie (tylne są zgaszone). Po zapaleniu stacyjki i przekręceniu świateł przednie i tylnie palą się. Może ktoś ma rozpisane przekaźniki które odpowiadają za światła. Jako ciekawostkę powiem że jeśli wyciągnę jeden z bezpieczników zaczynają sie lekko jażyć światła z przodu mijania i postojowe w dwóch lampach.

1 2
  • #2 27 Mar 2010 07:12
    gimak
    Poziom 38  

Mam corollę z końca 2004r. Z tego co wydedukowałem w corolli nie ma przekaźników do świateł, a załączanie odbywa sie przez podanie masy. Prawdopodobnie skleił się styk w przełączniku przy kierownicy lub styki przekaźnika w automatycznym wyłączniku świateł (jeżeli jest zamontowany).
    U mnie nawalił przekaźnik w ES-03 (10A, a po załączeniu świateł drogowych szło przez niego prawie 20A).

5
  • #3 03 Mar 2012 22:32
    Casanunda84
    Poziom 2  

Witam,

Mam bardzo podobny problemy w mojej Corolli. Po wyłączeniu stacyjki świecą się światła drogowe tylko rozłączając akumulator mogę je wyłączyć. Kolego Ruski_Sport jak uporałeś się ze swoim problemem?[/quote]

9