Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TOYOTA Corolla 2005 - światła świecą się z przodu po wył.

26 Mar 2010 21:14 4351 3
  • Poziom 2  
    Proszę mi podpowiedzieć co mogło się stać ze po wyłączeniu stacyjki i zamknięciu samochodu przednie światła mijania świecą sie (tylne są zgaszone). Po zapaleniu stacyjki i przekręceniu świateł przednie i tylnie palą się. Może ktoś ma rozpisane przekaźniki które odpowiadają za światła. Jako ciekawostkę powiem że jeśli wyciągnę jeden z bezpieczników zaczynają sie lekko jażyć światła z przodu mijania i postojowe w dwóch lampach.
    Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 39  
    Mam corollę z końca 2004r. Z tego co wydedukowałem w corolli nie ma przekaźników do świateł, a załączanie odbywa sie przez podanie masy. Prawdopodobnie skleił się styk w przełączniku przy kierownicy lub styki przekaźnika w automatycznym wyłączniku świateł (jeżeli jest zamontowany).
    U mnie nawalił przekaźnik w ES-03 (10A, a po załączeniu świateł drogowych szło przez niego prawie 20A).
  • Relpol przekaźniki nadzorczeRelpol przekaźniki nadzorcze
  • Poziom 9  
    Witam,

Mam bardzo podobny problemy w mojej Corolli. Po wyłączeniu stacyjki świecą się światła drogowe tylko rozłączając akumulator mogę je wyłączyć. Kolego Ruski_Sport jak uporałeś się ze swoim problemem?[/quote]
  • Poziom 15  
    Corolla E12 Domontowany włącznik automatyczny świateł mijania padł. Wystarczyło wyjąć jego przekaźnik. Ale pojawił się jakiś problem ze wspomaganiem kierownicy (wspomaganie elektryczne) podczas grzebania. wygląda jakby dołączony układ korzystał z sygnału wspomagania P/S lampka się zaświeciła wspomaganie znikło ale zareagowało. Chyba wyjmowanie przekaźników (w skrzynce w komorze silnika) dało taki efekt.