Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Kupno fiata cinquecento na co zwrócić uwagę?

mandarek 27 Mar 2010 01:01 7065 6
 • #1
  mandarek
  Level 14  
  na co zwrócić szczególnie uwagę przy zakupie fiata CC (z gazem i bez gazu)
  rdza (w jakich najczęściej miejscach)
 • #2
  kierbedz4
  Level 36  
  W grę wchodzi tylko cienias lub Sejczento z silnikiem o pojemności 898 cm3 Cieniasa 700 wcale nie bież pod uwagę. Cienias z silnikiem 898cm3 może być z gazem lub bez.Na gazie pracuje bez problemów a zużycie gazu waha się na granicy 7.5/100 km Ponadto ten model silnika pracuje na wtrysku jednopunktowym którym steruje komputer.Ubezpieczenie samochodu o tej pojemności wynosi tyle co od Fiata 126p gdyż cienias nie przekracza pojemności silnika 900cm3.ubezpieczenie ze zniżkami wynosi około 210 zł rocznie.
 • #3
  mandarek
  Level 14  
  dzieki za szybka odpowiedz

  Mam jednego CC na oku 900 z gazem. wiem tylko, że był wymieniany wydech do wymiany sa jeszcze przeguby (nie wiem które, przy max skręcie kół stuka). Rdzy teoretycznie nie ma, gdzie nie gdzie (ale jezeli blacha jest ocynkowana to nie powinno być rdzy nigdzie) może był walony?

  Czy te powyższe wymiany to standard przy cc 94r. czy sugeruja cos powazniejszego?

  ps. i jeszcze nie ma przegladu????
 • #4
  lukaszsz245
  Level 10  
  przeguby to nic strasznego - zawieszenie w fiatach nie jest za bogate... wiadomo że przy tym roczniku trzeba coś zawsze dołożyć. a co do przeglądu to może być różnie!!! może jest jakaś poważna usterka i nie przechodzi na stacji przeglądu, może to już większa kasa do włożenia i ten kto chce sprzedać to CC tego nie robi bo mu się nie opłaca!!! jak coś to niech ci ten (ktoś) zrobi przegląd!!! a co do blachy to na te lata nawet ocynk może już puszczać...
 • #5
  kajoj6661
  Conditionally unlocked
  nie kupiłbym CC, wolałbym coś zachodniego,części nie są drogie i jeżeli auto było zadbane i w wym w pore oleje i wszelkie nprawy to wysłuży lepiej niż nie jeden nowy CC
 • #6
  User removed account
  User removed account  
 • #7
  Ant Car
  Level 2  
  witam. Co do rdzy CC jak również SC są narażone na korozję podłogi bagażnika na łączeniach, przy mcpersonach z przodu oraz łączenia progów z podłogą.