Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

VW T4 - wariuje zegarek w liczniku

27 Mar 2010 09:10 1864 2
  • Poziom 10  
    Witam wszystkich. Mam problem z VW T4 z 99 roku , silnik disel . W aucie wariuje zegarek ciagle zmienia godzine ( kreci sie w kolko ) , byla robiona korekta licznika . MOJE PYTANIA:
    1). Czy ktos mial podobny problem i wie jak go rozwiazac? wystarczy zmienic wsad licznika czy nie obejdzie sie bez wymiany??
    Dysponuje tacho 3.01 , vagiem ,programatorem, oraz chinolem vag can comander.
    2) .Czy tym sprzetem dam rade to naprawic??Mam zapisaną pamiec licznika i sterownika , oraz vagiem przez codowanie odczytalem pin (nie jestem pewien czy dobrze- INSTRUMENTY (17) -coding (07)- spisalem 2 numery 5 liczbowe ( software coding i workshop code)
    3) Czy ktos poratuje wsadem do tego licznika??

LICZNIK : 7D0920803B T4-KOMBIINSTR. VDO V25 2 wtyczki ( zielona i niebieska) podswietlanie licznika niebieski.
    Prosze o pomoc bardzo mi zalezy zeby zrobic to samemu . POZDRAWIAM.
  • Poziom 10  
    Wielkie dzieki za wsadzik ale juz sobie sam poradzilem z tym, zresetowalem pamiec kilka razy przez program , i przez noc sam sie ustabilizowal zegar, wczesniej odlaczalem aku ale to nic nie dawalo. Na szczescie juz dziala . POZDRAWIAM i zamykam temat.