Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

[Audi A3] Adapter na subwoofer i tylne głośniki + separator

shyhan777 27 Mar 2010 14:06 12521 2
  • #1 27 Mar 2010 14:06
    shyhan777
    Poziom 8  

Witam,
    Mam Audi A3 w wersji z subwooferem i głośnikami Nokia. Podłączam niestandardowe radio. Dokupiłem adapter do subwoofera i tylnich głośników ponieważ bez niego nie hulają. Podłączyłem w nim kostki. Dodatkowo wcześniej sprzedawca doradził mi że sygnał radiowy musi być dodatkowo wzmocniony/odseparowany. Dokupiłem ten separator do anteny i podłączyłem niebieski kabel do kabla niebieskiego dla remote antena - jak na zdjęciu.
    Nie wiem teraz gdzie wpiąć ten niebieski kabel z adaptera...podpiąć go do tego niebieskiego od wzmacniacza anteny (splecione razem - czerwona strzałka w górę) czy może pod kable wychodzące z radia: niebiesko biały z napisem AMP REM MAX 0.3A (czerwona strzałka w dół na fotce) lub pod jasno niebieski z napisem ANTENNE.

[Audi A3] Adapter na subwoofer i tylne głośniki + separator

2 2
  • Pomocny post
    #2 27 Mar 2010 16:05
    ukashec
    Poziom 22  

Ten niebieski kabel z adaptera to remote tego fabrycznego wzmacniacza. A te 2 niebieskie kable wychodzące z radia to jedno i to samo, możesz podpiąć więc gdziekolwiek. Ale niech ktoś to potwierdzi.
    Kiedyś u kumpla to samo robiłem, ale już nie pamiętam na bank jak to było... A było strasznie namotane i nie chciało działać od razu.

0
  • #3 27 Mar 2010 16:55
    shyhan777
    Poziom 8  

Dzięki za odpowiedź :)
    Splotłem niebieski kabel z adaptera z kablem niebieskim z separatora anteny i jako jeden przewód w kostce do niebieskiego REMOTE ANTENA.
    Mam nadzieję, że będzie ok. Subwoofer i wszystkie głośniki śmigają, antena chyba też wzmocniona...mam nadzieję, że jeżeli te dwa kable są razem to nie ma na nic wpływu.

0