Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Prosz, dodaj wyj徠ek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzi瘯i temu, 瞠 ogl康asz reklamy, wspierasz portal i u篡tkownik闚.

[Audi A3] Adapter na subwoofer i tylne g這郾iki + separator

shyhan777 27 Mar 2010 14:06 12602 2
  • #1 27 Mar 2010 14:06
    shyhan777
    Poziom 8  

Witam,
    Mam Audi A3 w wersji z subwooferem i g這郾ikami Nokia. Pod陰czam niestandardowe radio. Dokupi貫m adapter do subwoofera i tylnich g這郾ik闚 poniewa bez niego nie hulaj. Pod陰czy貫m w nim kostki. Dodatkowo wcze郾iej sprzedawca doradzi mi 瞠 sygna radiowy musi by dodatkowo wzmocniony/odseparowany. Dokupi貫m ten separator do anteny i pod陰czy貫m niebieski kabel do kabla niebieskiego dla remote antena - jak na zdj璚iu.
    Nie wiem teraz gdzie wpi望 ten niebieski kabel z adaptera...podpi望 go do tego niebieskiego od wzmacniacza anteny (splecione razem - czerwona strza趾a w g鏎) czy mo瞠 pod kable wychodz帷e z radia: niebiesko bia造 z napisem AMP REM MAX 0.3A (czerwona strza趾a w d馧 na fotce) lub pod jasno niebieski z napisem ANTENNE.

[Audi A3] Adapter na subwoofer i tylne g這郾iki + separator

2 2
  • Pomocny post
    #2 27 Mar 2010 16:05
    ukashec
    Poziom 22  

Ten niebieski kabel z adaptera to remote tego fabrycznego wzmacniacza. A te 2 niebieskie kable wychodz帷e z radia to jedno i to samo, mo瞠sz podpi望 wi璚 gdziekolwiek. Ale niech kto to potwierdzi.
    Kiedy u kumpla to samo robi貫m, ale ju nie pami皻am na bank jak to by這... A by這 strasznie namotane i nie chcia這 dzia豉 od razu.

0
  • #3 27 Mar 2010 16:55
    shyhan777
    Poziom 8  

Dzi瘯i za odpowied :)
    Splot貫m niebieski kabel z adaptera z kablem niebieskim z separatora anteny i jako jeden przew鏚 w kostce do niebieskiego REMOTE ANTENA.
    Mam nadziej, 瞠 b璠zie ok. Subwoofer i wszystkie g這郾iki 鄉igaj, antena chyba te wzmocniona...mam nadziej, 瞠 je瞠li te dwa kable s razem to nie ma na nic wp造wu.

0