Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

[Audi A3] Adapter na subwoofer i tylne głośniki + separator

shyhan777 27 Mar 2010 14:06 14186 2
 • #1
  shyhan777
  Level 10  
  Witam,
  Mam Audi A3 w wersji z subwooferem i głośnikami Nokia. Podłączam niestandardowe radio. Dokupiłem adapter do subwoofera i tylnich głośników ponieważ bez niego nie hulają. Podłączyłem w nim kostki. Dodatkowo wcześniej sprzedawca doradził mi że sygnał radiowy musi być dodatkowo wzmocniony/odseparowany. Dokupiłem ten separator do anteny i podłączyłem niebieski kabel do kabla niebieskiego dla remote antena - jak na zdjęciu.
  Nie wiem teraz gdzie wpiąć ten niebieski kabel z adaptera...podpiąć go do tego niebieskiego od wzmacniacza anteny (splecione razem - czerwona strzałka w górę) czy może pod kable wychodzące z radia: niebiesko biały z napisem AMP REM MAX 0.3A (czerwona strzałka w dół na fotce) lub pod jasno niebieski z napisem ANTENNE.

  [Audi A3] Adapter na subwoofer i tylne głośniki + separator
 • Helpful post
  #2
  ukashec
  Level 22  
  Ten niebieski kabel z adaptera to remote tego fabrycznego wzmacniacza. A te 2 niebieskie kable wychodzące z radia to jedno i to samo, możesz podpiąć więc gdziekolwiek. Ale niech ktoś to potwierdzi.
  Kiedyś u kumpla to samo robiłem, ale już nie pamiętam na bank jak to było... A było strasznie namotane i nie chciało działać od razu.
 • #3
  shyhan777
  Level 10  
  Dzięki za odpowiedź :)
  Splotłem niebieski kabel z adaptera z kablem niebieskim z separatora anteny i jako jeden przewód w kostce do niebieskiego REMOTE ANTENA.
  Mam nadzieję, że będzie ok. Subwoofer i wszystkie głośniki śmigają, antena chyba też wzmocniona...mam nadzieję, że jeżeli te dwa kable są razem to nie ma na nic wpływu.