Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

(termet 19-02 gaśnie po kilku minutach)

27 Mar 2010 14:36 1652 2
  • Poziom 9  
    Witam. Wiem że temat był przerabiany aczkolwiek mój problem jest bardziej skomplikowany. Zakupiłem piecyk jak w temacie. Montował go jak się później okazało pseudo instalator. Po zamontowaniu piecyka okazało się że pan nie ma uprawnień (wcześniej na moje pytanie czy wszystko mi podbije w gwarancji odpowiedział że tak, co było dla mnie jednoznaczne że je ma). Później przyszedł z gościem który je miał, lecz ten po obejrzeniu roboty stwierdził że tego nie podbije. Okazało się że nie zostałem poinformowany że łazienka nie ma wymaganych 9 m3. Rura jest założona ta harmonijkowa najtańsza (mimo że prosiłem o tą lepszą) i w dodatku nie ma wymaganych 22cm w pionie licząc od piecyka. Ponieważ mieszkam na ostatnim piętrze występuję cofnięty ciąg. Brak dostatecznego dostępu powietrza w łazience. Nie ma szczelności między wyjściem z piecyka a rurą spalinową. Po prostu wszysto do kitu. Nie mam podbitej gwarancji, nie wiem czy mogę używać piecyka i co w ogóle mam dalej robić. Proszę o jakieś rady bo ja jestem całkiem teraz bezradny. Pozdrawiam.

• Moderator na urlopie...
    Łazienka ma mieć minimum 8 m3, a nie 9 m3.
    Zaproś na uruchomienie serwisanta z wykazu w książce gwarancyjnej. Powie Ci co masz dalej czynić.
  • Poziom 9  
    Dziękuje za odpowiedź. Tak zrobię. Pozdrawiam.