Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Poszukuję opisu układu UAF1780 (firmy SGS-Thomson)

10 Sie 2004 17:15 1205 6
  • Poziom 12  
    Układ wycofany z produkcji -niestety trudno znaleźć notę w internecie-może ktoś posiada stary katalog (sprzed 1992 roku ). Układ był zastosowany w sterowniku koparki. Powinien pełnić funkcję podwójnego bufora(i..jeszcze jakieś inne bo ma dużo nóżek). Może ktoś spotkał schemat w którym widać rozkład wyprowadzeń?
  • Poziom 12  
    inny bo ma 15 nóżek. :(
  • Poziom 2  
    Witam.
    Mam tan sam problem z UAF1780 pracuje on w sterowniku koparki LIEBHERR niestety nie mogę go znaleźć nigdzie .Na serwisie proponowano mi cały nowy sterownik GLD bagatela za jedyne 9 000 PLN. Jakichkolwiek informacji na temat tego sterownika w serwisie nie uzyskałem ponieważ panowie są ciency tylko dużo gadają o jakiejś kosmicznej technologii w tej maszynie z 92r. Jeśli coś znajdę dla siebie to podzielę się z panem bardzo chętnie .
    Pozdrawiam serdecznie.
    marekng1
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    Przeniosłem z: Schematu/instrukcji...
  • Poziom 12  
    Dziękuję r2d2004 za znalezienie potrzebnych informacji!!

Temat uważam za zamknięty.

Dodano po 9 [minuty]:

Zapomniałem dodać że w międzyczasie problem ze sterownikiem został rozwiązany poprzez zakup po znacznie niższej cenie (niż ta proponowana przez serwis z autoryzacją producenta ) sterownika używanego - niestety bez gwarancji. W obecnej chwili dysponuję jednym sterownikiem zapasowym - jeśli ktoś jest zainterosowany to proszę na priva.