Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Stihl MS 180 gaśnie po 30 sekundach pracy

mielik6 27 Mar 2010 17:22 7498 5
    mielik6
    Level 17  
    Witam mam problem z moją pilarką. Gaśnie gdzieś po 30 sekundach i nie idzie jej odpalić.Trzeba czekać aż ostygnie i wtedy znów to samo.Teraz już w ogóle nie chce chodzić. Zmieniłem świece i nie pomogło. Kilka razy zdarzyło się tak że podczas pracy świeca w niej została zalana. Nie wiem jak była wcześniej użytkowana, zauważyłem tylko przypaloną prowadnice. Co może jej dolegać? Proszę o rady.
    helena33
    Level 27  
    Witam. trzeba sprawdzić gaznik. położenie dzwigienki, membramy, zawór igłowy może sie zawieszać.
    mielik6
    Level 17  
    Boje sie że jak ją rozkręcę to już nie złoże .
    joseph112
    Level 2  
    Witam. Może nie koniecznie gaźnik-ja bym postawił na zapłon czyli cewkę, miałem podobny skecz, powymieniałem wszystko co się dało i nic. Dopiero wymiana aparatu zapłonowego poskutkowała, miał przebicie, jak się nagrzewał. Przypalona prowadnica jest efektem słabego smarowania ale też może być bardzo intensywnej i ciężkiej pracy szczególnie w suchym drewnie. Sprawdź jeszcze stan przewodu do świecy bo może dostawać przebicia przy nagrzaniu.
    User removed account
    User removed account  
    mielik6
    Level 17  
    Pomogła wymiana tłoka bo była słaba kompresja. Pierścienie sklejone były. Wymiana wyniosła ok 160 zł w serwisie.