Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Blaupunkt CAR 300 (D) -odblokowanie

10 Aug 2004 19:42 26369 8
 • #1
  User removed account
  User removed account  
 • #2
  mihaiservice
  Level 12  
  Press AS butons and keep,push On,enter de cod if you now,confirm with AS 2-3 seconds

  Mihai
 • #3
  tomig
  Level 15  
  przytrzym AS i włącz radio. Poczekaj aż bipnie w głośnikach. Wybierz pierwszą cyfrę kodu klawiszem 1- pierwsze naciśnięcie powoduje wywołanie cyfry 0 następne 1 itd... Drugą cyfrę klawiszem 2 i dalej tak samo jak z pierwszą cyfrą. Zatwierdzasz AS ok. 3-5 sek.trzymając. Potem naciśnij 1,2,3 lub 4 by włączyć stację.
 • #4
  mozampa
  Level 17  
  Zwróć szczególną uwagę na to co napisał "tomig", że "pierwsze naciśnięcie wywołuje cyfrę zero", a dopiero drugie jedynkę. Można sie na tym przejechać i później będzie kłopot.
 • #5
  picador
  Level 33  
  możesz też skoczyć do kogoś kto maLCD na stole , lub w aucie i sobie kod wyłączyć na stałe , wtedy u siebie już nie bedziesz miał problemu z uruchomieniem

  z tym wpisywaniem w ciemno można się machnąć ... :wink:
 • #6
  mozampa
  Level 17  
  O ile wie jak wyłączyć kod he he. A więc tak jak już uruchomisz radio (podasz kod i odpalisz radio) to trzeba jeszcze raz powtórzyć tą samą procedurę i kod jest wyłączony. Oczywiście zawsze można go przywrócić.
  Ja w ciemno zrobiłem tak z SC202 i teraz mam je jako radio na biurku bez wyświetlacza.
 • #7
  picador
  Level 33  
  a ja wole mieć wyświetlacz na biórku , bardziej praktyczne

  można też programowo wyłączyć , zmieniając zawartość procka ale to chyba będzie zbyt ryzykowne i trudne dla zainteresowanego ...
 • #8
  bol123
  Level 22  
  Dziwi mnie mocno fakt że wielu z grupy robi radia Oplowskie a nie zainwestuje sobie w wyświetlacz choćby od Astry przecież to jest bardzo pomocny przyrząd w tej branży lub choćby emulator który wychodzi o wiele taniej .
  Ja osobiście swego czasu kupiłem na szrocie wyświetlacze do Astry , Omegi i do Renówek i to wcale nie tak drogo bo za wszystkie dałem 200 zł a naprawdę wiele razy mi pomogły choćby przy uruchomieniu nie wspomnę o naprawach .
  Pozdrowienia dla całej grupy 8)
 • #9
  Szymon
  Level 20  
  zgadzam sie z kolega 8) rowniez zainwestowalem w EMU i dwa wyswietlacze i to sie przydaje. A co do CAR-a to tak jak powyzej kod wywolujesz przez 3 sek. przytrzymanie AS i pierwsze nacisniecie przycisku 1, 2,3 lub 4 zaczyna sie 0,1,2...9 . POZDR 8)