Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Jakie Cd playery do zestawu ?

mSamer 28 Mar 2010 13:39 1745 10
    mSamer
    Level 11  
    Witam jestem początkującym Dj gram od od jakiegoś czasu na dualu a chciałbym się przesiąść na cd ki ;) Posiadam:

RELOOP SMP-1 USB (dual)

MIKSER RELOOP IQ2+USB

I teraz jakie te Cdki do tego miksera dokupic powiem tylko że gram głównie na osiemnastkach komersach itp mój poziom gry nie jest wysoko między innymi ze względu na tego duala. Planuje też grę na weselach w przyszłości potrzebuje sprzęt którym zmiksuje muzykę klubową, Soul, trance , techno hause a do tego zagram biesiade discko itp.

Mam do wydania ok 2000zł zależy od okazji jeśli się opłaci troszkę więcej mogę wydać.

Myślałem o sprzęcie takim jak:

Reloop rmp 2
    Numark CDX
    American Audio- Radius 1000

Lubię miksować i sprawia mi to przyjemność zgrywanie dwóch fajnych kawałków i dodanie jakiegoś ciekawego efektu itp. Oczywiście myślą przewodnią ma być sprzęt który mnie nie zawiedzie. Samodzielne wymiany laserów itp mi nie przeszkadzają jeśli jest to wadą któregoś z modeli mogę je zmieniać co jakiś czas.

Oczywiścię w grę wchodzą używki w dobrym stanie. Co polecacie i z czym się to je.:D pozdrawiam
    spirytusik84
    Level 23  
    Myślisz o 2kzł na 2 cd to polecam ci cdj100s
    maciek_sl
    Level 14  
    Również polecam te cd sam je mam od niedawna i dają rade, ale jeśli chcesz coś hmm powiedzmy bardziej rozbudowanego polecam denon dn-s1000. Pozdrawiam:)
    mSamer
    Level 11  
    denon odpada grałem na tym i nie przypadły mi do gustu. Zależy mi na mp3 bo kilka takich płytek też mam (kupuje muzyke z neta) a co o tych cdx powiecie podobno słabe lasery ale jakbym wiedział gdzie to dostawać to mogę zerwisować kusi mnie ten winyl tym bardziej że to ułatwia zgrywanie
    maciek_sl
    Level 14  
    Laser możesz dostać wysyłkowo z serwisu reloop'a ze Szczecina mają każdą część do numarka i reloop'a ale po co kupować coś co może nagle siąść jak można mieć sprzęt na lata?pozdrawiam.
    mSamer
    Level 11  
    CDJ 100 odpada cdj 200 ma trochę mało efektów za to cdj 400 byłby idealny ale kosztuje ładnie 2 x tyle co chcę przeznaczyć. Więc doradźcie mi coś innego ;) Pozdrawiam
    mobile_dj
    Level 13  
    reloop rmp 2, mam i polecam :)
    mSamer
    Level 11  
    Czy te reloopy rmp 2 są dobrze wykonane ?? nie miałem okazji się do nich przymierzyć chociaż słyszałem że mają sporo ciekawych funkcji....
    maciek_sl
    Level 14  
    Czemu cdj 100s odpada i po co ci tyle efektów w cd? no a cdj 200 jest dobry , a efekty to nie wszystko.pozdrawiam.
    mSamer
    Level 11  
    Ponieważ mam zamiar ich używać nie chcę robić tylko przejść i nakładać nutki na siebie, poza tym już mało co wyciągnę z takich cdków bank sampli itp tez by się przydał ;) a MP3 w 100 nie ma 200 już prędzej bym kupił. Na pewno 400 jest wypasiona ale cena trzyma poziom ;P Zastanowie się nad tymi 200 ;)
    mSamer
    Level 11  
    Zdecydowałem się na te CDJ 200 tylko muszę teraz znaleźć jakieś 2 w dobrym stanie jeśli ktoś ma to pisać ;)