Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Zestaw 2.0 do komputera (muzyka/filmy)

lookash 28 Mar 2010 13:57 1056 6
  • #1 28 Mar 2010 13:57
    lookash
    Poziom 10  

Ostatnio coraz czesciej myśle o wymianie zestawu grającego którego używam do słuchania muzyki, oglądania filmów z komputera.

Obecnie posiadam wzmacniacz Tosca 303 i kolumny Unitra ZgC-50-8-44. Z 2-3 lata temu wymieniłem z nich nisko i średnio tonówki. Góra została i przyznaje już troche niedomaga.
    Coraz cześciej myśle o wymianie tego sprzętu na jakiś prosty zestaw 2.0, co ważne o mniejszych rozmiarach bo przyznaje to teraz zajmuje za dużo miejsca. Z resztą zobaczcie sami: Zdjęcie
    Mniejsze głośniki zajmowałyby zdecydowanie mniej miejsca, a teraz kolumna zjada mi go dość spoko z biurka.

Co ważne, priorytet to muzyka. Ogólnie najczęściej słucham house'u.

Polecacie może coś do np. 300zł? W ogóle w tej cenie znajde jakiś zestaw grający podobnie jak to co posiadam teraz? Dźwięk który mam teraz bardzo mi odpowiada (no poza momentami gdy góra już wymięka).

0 6
  • #2 28 Mar 2010 14:22
    dark-
    Poziom 20  

Jakiego rozmiaru masz pokój? I czy w tych 300zł chcesz kupić kolumny i wzmacniacz czy same kolumny?

0
  • #3 28 Mar 2010 14:41
    lookash
    Poziom 10  

No właśnie pokój dość kojowych rozmiarów bo 4.5x2.2m z czego ja mam biurko na dłuższej ścianie.

Chcialbym sie zmiescic w tych 300zl ze wszystkim, z czego nie wiem czy chce miec jakis "wielki" wzmacniacz. A jak sie maja takie głośniki komputerowe z wbudowanymi wzmacniaczami. Np takie cos: Link

0
  • #4 28 Mar 2010 15:21
    dark-
    Poziom 20  

Osobiście ich nie słyszałem ale na ich temat krąży wiele pozytywnych opinii tylko chyba 300zł to będzie mało na nie..

0
  • #5 28 Mar 2010 15:42
    lookash
    Poziom 10  

No i wlasnie spr jakie one maja wymiary. Na zdjeciach wydawały się mniejsze. A wg specyfikacji jednak są za duże dla mnie, tak więc i tak odpadaja niestety.

0
  • #6 28 Mar 2010 16:15
    dues
    Poziom 28  

Microlaby są bardzo chwalone zwłaszcza solo 7c ale to już wyższa cena.

0
  • #7 28 Mar 2010 16:22
    lookash
    Poziom 10  

Kiedys czytałem jeszcze dobre opinie o zestawach 2.0 firmy Genius. Niestety model o ktorym duzo pisano juz chyba wyszedl z produkcji. jakies opinie o innych zestawach tej firmy?

Albo inaczej. Czy polecalibyście jakieś mniejsze kolumentki do tego wzmacniacza co mam (Tosca 303) / ewentualnie jakis nowy do takich niewielkich kolumn.

0