Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Regeneracja tuszu czarnego w HP Deskjet D2460

28 Mar 2010 14:00 1920 1
  • Poziom 9  
    Witam. Mam problem z kartridżem czarnym w mojej drukarce. Otóż postanowiłem zakupić zestaw do regeneracji i doładować pojemnik z tuszem. Jak postanowiłem tak zrobiłem. Wg instrukcji gdy dysze są zanieczyszczone trzeba wlać płyn udrażniający do płaskiego naczynia i zanurzyć w nim kartridż (stroną gdzie są dysze) i tak też zrobiłem. To nic nie pomogło więc wstrzyknąłem troche płynu udrażniającego do samego pojemnika (żeby gąbka się rozprężyła bo mogła być zaschnięta od dłuższego nie używania pojemnika) a potem go wyssałem po chwili wlałem tusz i wsadziłem do drukarki lecz ona nadal słabo drukuje. Użyłem też narzędzia do czyszczenie pojemników wbudowanego w oprogramowanie od drukarki. Lecz to też nie pomogło.
    Co mam zrobić aby drukarka nadal dobrze drukowała? Bardzo prosze o pomoc.
  • Poziom 31  
    Jeżeli wkład drukujący był nie używany przez kilka lub kilkanaście tygodni to tylko mycie w płuczce ultradźwiękowej może pomoc choc nie ma 100 % gwarancji że będzie wszystko OK. Możesz spróbować domowej metody siłowej - przytrzymaj wkład drukujący na parą z czajnika przez ok.30sek operację możesz powtórzyć i zobaczyć jakie będą rezultaty. Jest to metoda która często przynosi oczekiwany rezultat. Ostatecznym rozwiązaniem jest zakupienie nowego wkładu drukującego.