Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Pilarka spalinowa Kinzo, gaśnie po dodaniu gazu.

ziomekk19 28 Mar 2010 19:54 19434 11
    ziomekk19
    Level 9  
    Witam

Mam problem z piłą spalinową, otóż jak odpalam to wszystko jest ok, ale jak dodam gazu to z 2-3 sekundy pochodzi i się tak jak by dławi i z troszkę pryska olejem bądź paliwem zużytym i sie zalewa świeca.Nie wiem co może być z nią, dodam ze kupiłem ją z tydzień temu. Firma Kinzo
    Ethernet jednoparowy (SPE) - rozwiązania w przemyśle. Szkolenie 29.09.2021r. g. 11.00 Zarejestruj się za darmo
    unitral
    User under supervision
    Więcej informacji bo post trafi do kosza...

Skąd pryska ten olej?
    Czy przy powolnym dodawaniu gazu objawy są takie same?
    User removed account
    User removed account  
    ziomekk19
    Level 9  
    z wylotu, dodam ze mocno kopci, a moze to być od mieszanki tzn. że dałem za duzo oleju do paliwa? przy powolnym dodawaniu gazu też gaśnie.
    User removed account
    User removed account  
    ziomekk19
    Level 9  
    tak czysty.
    tomek470
    Level 9  
    Wydaje mi się ze to kwestia ustawienia gaźnika.Może za dużą dawkę paliwa dostaje.
    ziomekk19
    Level 9  
    wyregulowałem juz paliwo z olejem i chodzi tak jakby lepiej tzn. jak dodam gazu to nie tryska olejem bądź paliwem z wylotu i przy dodaniu troszke gazu chodzi ale jak juz wiecej dodam to gaśnie. Regulowałem troche śrube L i coś tam sie polepszyło ale boje sie regulacji H bo mogę zatrzeć silnik. Chyba oddam do serwisu jak nic nie wymyśle.
    User removed account
    User removed account  
    ziomekk19
    Level 9  
    piła była w serwisie, powiedzieli mi że idzie tu utylizacji, pieniądze zwrócili. Teraz chcę dołożyć te 400 zł i kupić stihla , tylko co byście powiedzieli o ms 170 a 180, duża róznica? bo róznica w cenie nawet duża..
    User removed account
    User removed account