Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

rover 420 si 2.0 przerywa na ciepłym silniku

Bobek90 28 Mar 2010 22:14 2000 1
  • #1 28 Mar 2010 22:14
    Bobek90
    Poziom 9  

Witam. Mam taki przypadek z roverem i pomysły się już skończyły. A mianowicie: Tak jak w temacie rover 420 si 2.0 pojemność skokowa. Po odpaleniu przez około minutę chodzi elegancko, potem zaczynają falować obroty, zachowuje się tak jak by nie palił na któryś z cylindrów. Ale wszystkie cylindry palą ciśnienie dobre, iskra podawana w odpowiednim momencie. Mam kilka podejrzeń, co do za ubogiej mieszanki, ale nie jestem pewien. Mam nadzieje że jakoś mi forumowicze pomożecie. Pozdrawiam i z góry dziękuje.

P.S: gdzie znajduje się gniazdo diagnostyczne w tym aucie? Bo nie mogę znaleźć.

0 1
  • #2 30 Maj 2010 18:33
    bauer61
    Poziom 1  

po pierwsze sprawdż czy masz osłone pod silnikiem jezeli masz to sprawdz czy przy przednim prawym kole jest cała. tam znajduje sie sterownik dawkowania paliwa jak dostał wody to wariuje. ja tak miałem. gdy jechałem samochod kaszlał a obrotomierz stawał.po zalozeniu wszystko wrocilo do normy. a kostka diagnostyczna znajduje sie za schowkiem pod kierownica po lewej stronie. wyciagnij schowek jest wczepiona w obudowe

0