Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Głośniki Genius vs Medecom

camil1985 29 Mar 2010 09:29 1079 3
    camil1985
    Level 2  
    Hej,

koleżanka poprosiła mnie, żebym poszukał jej głośników - chciałaby zrobić prezent swojemu facetowi... nieistotne.

Po krótkim poszukiwaniu znalazłem 2, które wydają mi się całkiem OK.
    Genius Sw-V2.1 1250 to pierwszy z nich, dla którego konkurencją jest: Modecom Mc-2050.

Czy ktoś może mi doradzić, który z nich byłby lepszy?
    Pytam, bo już raz mi pomogliście.....

z góry dzięki

P.S. Co to jest ten typ "V"w głośnikach?
    Hucul
    Level 39  
    Modecom wydają się być troszkę lepsze i mają pilota . Ogólnie to dość słabe głośniki , lecz w tej cenie i do komputera nie ma co przesadzać .
    camil1985
    Level 2  
    Dzięki.... Mógłbyś podać dane na jakie zwracałeś uwagę przy ocenie parametrów? Bo do mnie osobiście bardziej te Geniusy przemawiają, a nie wiem co sprawia, że są one gorsze.....
    Hucul
    Level 39  
    Parametry podawane przez producenta najczęściej niewiele mają wspólnego z rzeczywistymi parametrami sprzętu . Przy cenie około 200-300 złotych mamy daleko idący kompromis między ceną , a jakąkolwiek jakością . Znając inne produkty tych firm i widząc (na zdjęciach) wykonanie i design jestem skłonny przypuszczać wyższość głośników Modecoma , dodatkowym atutem jest tu pilot .
    Dobrym testem według mnie byłoby osobiste "przesłuchanie" tych głośników , dla mnie głośniki mają grać , a dopiero póżniej wyglądać :D