Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Składarka Xerox 8830 - margines

29 Mar 2010 18:33 1739 5
  • Poziom 16  
    Witam. Jak ustawić margines w składarce od Xeroxa 8830? Bo standardowo jest 20 mm. Czytałem trochę instrukcję i szukałem jakiejś opcji i nie mogłem znaleźć. A słyszałem, że niby można. Pozdrawiam.
  • Poziom 16  
    Ok. A jeszcze jedno mnie interesuje. Bo jak puszczę typowy A0 (długość i szerokość) to dobrze składa, a jak tylko szerokośc formatu A0 a długość większa niż w standardzie to źle składa. Czytałem, że tylko składa typowe formaty, bo przy niestandardowych to nie radzi sobie.
  • Poziom 16  
    Witam. Mam pewien problem ze składarką Xerox 8830. Kontroler mi zaczął szaleć, więc zrobiłem upgrade firmware. I było ok. Ale coś mnie pokusiło i zrobiłem upgrade firmware w samym ploterze. I się wtedy zaczęło. Tak jak mogłem wybierać typ foldowania w ploterze, to teraz nie mogę, także oczywiście z komputera nie można wybrać. Tylko mogę w składarce ręcznie ustawić rodzaj składania, więc na upartego działa składarka. Może ktoś ma na to jakiś pomysł, może po update firmware coś trzeba ustawić w ploterze albo jakąś procedure przejść? Pozdrawiam.
  • Poziom 20  
    W innym wątku napisałeś, że zrobiłeś reset NVM, po tym w ploterze musisz włączyć obecność składarki.
  • Poziom 16  
    Tak, zrobiłem ale to pomogło na chwilę tylko. Włączyłem składarkę poprzez opcje "Finisher config type = 001", tak jak przed updatem było. Ale po włączeniu tej opcji pokazuje się komunikat "Check folder. folder communication error #17". Wcześniej jak to mi się pokazało to oznaczało, że nie miałem włączonej składarki. Więc ustawiłem "Finisher config type" na "003". Żaden komunikat się nie wyświetla, ale w menu w Processing Defaults nie można wybrać rodzaju składania.