Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Punto I Cabrio 1.6 16v jakies dziwne odgłosy

31 Mar 2010 12:24 852 6
  • Poziom 9  
    Witam posiadam Punto I Cabrio mam problem z dokuczliwym dziwnym dzwiekiem z przodu auta (nie wiem jak go opisać) mianowicie przy małych prędkościach. Nie wiem od czego to jest,co jest przyczyna łożyska?
    Jeśli ktoś coś wie proszę o jakieś porady!
  • Poziom 30  
    Kolego przy takim opisie jaki zamieściłeś to proponuje podjechać do warsztatu samochodowego celem zdiagnozowania ewentualnej przyczyny tych "dziwnych dzwięków". Będzie prosto i szybko. Pozdrawiam!
  • Poziom 9  
    postaram się podjechać w wolnej chwili.
    ale czy to możliwe ze to coś z łożyskami czy to raczej coś większego w sensie poważniejszego?
  • Poziom 30  
    Kolego nie jestem w stanie tobie na to odpowiedzieć ponieważ tego nie widze ,nie słysze itd. Taka diagnoza w warsztacie jest bezpłatna. Pozdrawiam!
  • Poziom 9  
    oki dziękuje...skoro już pan pisze czy mógłbym się dowiedzieć jakie są najczęstsze objawy zużytych łożysk?
  • Poziom 30  
    Zużyte łożyska np. piasty podczas ich "pracy" słychać charakterystyczne ciągłe "szumienie". Miałem przypadki że było je słychać tylko w pewnych zakresach predkości obrotowej kół. Pozdrawiam!
  • Poziom 9  
    dziękuje bardzo w takim razie to raczej nie łożyska więc trzeba będzie podjechać do mechanika