Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

dobre radio do 650zl:ALPINE ,SONY, Clarion + inne

31 Mar 2010 12:57 2222 5
  • Poziom 9  
    strasznie ciężko mi się zdecydować na radio... zależy mi na jakości dźwięku... muzyki słucham rożnej od trance od klasyka. głośniki zamówiłem Helix Dark Blue i do tego chciałbym jakieś dobre radio na razie bez wzmacniacza ( planów na rozbudowę na razie nie ma, zestaw ma być dobry i przyjemny do słuchania a nie do wygrywania zawodów CA ;) ) ...myślałem nad:

ALPINE CDA-7893R używane 450zl
    Alpine CDA 9813 R używane 550zl
    SONY CDX-GT630UI nowe 550zl
    Clarion DXZ 588rUSB nowy 620zl
    CLARION CZ309E nowy 600zl

ciężko mi się zdecydować czy kupić jakiś nowy model czy używany w podobnej cenie.... :/ przeglądałem już wiele wypowiedzi i ludzie sobie bardzo chwalą te radia Alpine CDA jednak nie wiem czy warto tyle płacić za używane radio... jakby ktoś mógł doradzić to byłbym bardzo wdzięczny, muszę się zdecydować do jutra bo na piątek radio musi być w samochodzie....

pozdrawiam i wesołego jajka

ulath
  • Poziom 28  
    Witam- pochwale się czymś czego nie ma na Twojej liście - Osobiście posiadam i jestem zadowolony z radia JVC- KD-BT1 - wszystko czego potrzeba w Aucie

Pozdrawiam
  • Poziom 20  
    Ja mam sony CDX gt620U i też niczego sobie,jeśli nie jesteś wybitnym audiofilem ten 630 powinien spełnić twoje oczekiwania, gra przyzwoito, czysto, ma trzy pary wyjść rca i złącze usb,aux i w sumie nie ma czego się przyczepić ...myślę że lepiej będzie je kupić niż najtańszą alpinke,Poszukaj też czegoś od JVC:) Wesołych świąt ;)
  • Poziom 1  
    witam ja u siebie mam ALPINE CDA-117Ri i jestem z niej bardzo zadowolony do tego dorzucilem glosniczki i wzmacniacz Bose i przyznam ze efekt jest zadowalajacy. troszke zabawy bylo z wygluszaniem itp ale warto;-)
  • Poziom 20  
    Tak, tylko ta alpinka CDA-117Ri wcale tania nie jest i w 650zł się nie zmieści
  • Poziom 24  
    Ja od kilku dni posiadam Alpine CDA 7893r i jestem bardzo zadowolony. Dźwiękowo nie ma porównania do poprzedniego Pioneera DEH-3300R.
    Osobiście polecam, bardzo fajne radyjko.