Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Podłączenie wieży do głośników 5.1

31 Mar 2010 17:05 3803 5
 • Level 9  
  Witam. Na początku pragnę przeprosić bo wiem że nie to forum ale znam się tutaj lepiej niż gdzie indziej. Więc do rzeczy. Chcę zapytać kogoś czy jeśli mam w wieży wyjście aux (2x wyjscia chinch) i chciałbym to podłączyć do głośników 5,1. gdzie w subwoferze mam wejścia C-sub właśnie do tych wejść chciałbym podłączyć wieżę. Mam jeszcze w subwoferze wejścia SL itd. tak aby podłączyć dvd i żeby działało jak kino domowe. Chcę uzyskać efekt taki że jeśli puszcze jakąś płytkę w wierzy to żeby grało też na głośnikach od subwofera( nie koniecznie musi grać również na głośnikach z wieży)
 • Electric installations specialist
  Musisz z z tych dwóch wyjść zrobić 6 wyjść (na 5 satelit +sub). Możesz to zrobić poprzez równoległe połączenie tych wyjść np. wg. rys.
  Podłączenie wieży do głośników 5.1
 • Level 9  
  A możesz objasnic jak zrobić z tego 6 wyjść? mam wyciagnac z wieży z jednego wyjscia 3 kabelki i z 2 tez 3 kabelki? I czy na 100% to bedzie działac? mi zależy głównie na tym by bas tylko działał, bo satelity to narazie mamodłaczone. I czy jak wyciagne z kazdego po 3 kabelki to czy nie strace jakiejs jakosci dzwieku bo znajomy elektryk mowil ze tak sie moze stac. W wieży mam możliwość funkcji Aux i nie wiem czy to nie jest przypadkiem wejscie a nie wyjscie. i czy na wieży potem bede musial wlaczyc funkcje aux ?
 • Level 20  
  Te AUX to raczej będzie WEJŚCIE do wieży.
 • Level 9  
  A jak mogę z wieży wyprowadzić dźwięk?

  Pasowało by post wyżej poprawić - GKVIDEO
 • Level 9  
  Podłączyłem to swoim sposobem i działa, temat do zamknięcia