Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Automatyczne domykanie szyb z pilota passat b5fl1,9tdi 2005r

31 Mar 2010 19:35 3588 6
  • Poziom 20  
    Witam wszystkich dzisiaj ustawiłem sobie zamykanie/otwieranie szyb z pilota w moim pasku( moduł komfortu 1C0 959 799 B) ale niestety żeby zamknąć szyby muszę trzymać przycisk zamykania aby szyby całkowicie się zamknęły i to mi troszkę nie odpowiada. Więc zacząłem dalej szukać informację która pozwoliła by mi ustawić opcję aby szyby same się zamknęły po naciśnięciu przycisku a otwierały tak jak do tej pory czyli po przez przytrzymanie otwierania. Niestety jedyne co znalazłem to urządzenie VAG100 (http://www.diagsystem.com/product_info.php?products_id=38) cena mnie przeraziła.

Związku z tym proszę o pomoc w znalezieniu informacji co należy zrobić aby w moim pasku szyby same się zamykały a otwieranie zostało tak jak jest (w Vagu jest to druga opcja).

Z góry dziękuję za pomoc.
  • Poziom 20  
    Właśnie z tej strony pobrałem program i aktywowałem zamykanie szyb w aucie. W wersji Lite nie ma wszystkich opcji odblokowanych:(.

A może ktoś wie co należy zmienić w komforcie żeby szyby same się zamykały a otwierały po przytrzymaniu przycisku?
  • Poziom 27  
    jesli nic niewymyslisz z programowaniem komfortu, to mozna zastosowac modół domykania szyb na 20sek. wyzwalany impulsem np.masy lub ewentualnie przekaznik czasowy,mozna ten temat ogarnac i jest realny do zrobienia.
  • Poziom 20  
    Zastanawiałem się nad tym rozwiązaniem ale nie chciałem dokładać więcej kabli i przekaźników :)
  • Poziom 27  
    piec kabelkow to niewiele kup modoł komfortu wyzwalany sygnałem masy bo masz sterownie zamkow masa w VW PASSAT i mysle ze po temcie bedziesz miał efekt jaki chciales,pozdrawiam.
  • Poziom 2  
    cześć.

mam pytanie jaki moduł komfortu potrzeb ado sterowania czteroma szybami elektrycznymi?

Mam w tej chwili tylko elektryczne szyby przód i moduł 1C0 959 799 A