Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic gd67 nie włacza sie, ale wyswietla baterie

Pasterz 11 Sie 2004 17:49 1175 15
  • #1 11 Sie 2004 17:49
    Pasterz
    Poziom 10  

Tzn. jak sie ładuje to wyswietla w lewym górnym rogu bateryjke, ale sie niestety nie włacza.
    Sprzedali mi w SALONIE, ze zdjetym simlockiem i ze zmienionym IMEI, bez polskiego jezyka. Podzialal jeden dzien a teraz sie nie wlacza. Nie chcieli przyjac do reklamacji bo powiedzieli ze to ja zrobilem ... 500zł poszlo. Kupowalem kilka sztuk POPow i jeden mi taki wcisneli, nawet nie zauwazylem.

Pytanie czy da sie go przywrocic do stanu uzywalnosci, za pomoca jakiegos softu i kabla (na allegro widzialem kable za 15-20zł).

Nie zalezy mi na polskim jezyku, czy na IMEI, tylko na tym zeby działał.

Pozdrawiam i dziekuje.

0 15
  • #2 11 Sie 2004 21:01
    KALI
    Poziom 17  

Można przeflashować, ewentualnie sprawdzić parametry programem serwisowym, ale jeśli nie masz za dużego doświadczenia z Panasonicami to nie polecam grzebać bo jeśli sie go uwali podczas flashowania to zostaje atrapa :) , ewentualnie programowanie flasha na programatorze.

0
  • #3 12 Sie 2004 07:47
    Pasterz
    Poziom 10  

Nie mam wcale doswiadczenia, ale mam juz dosc uzerania sie z tymi naciągaczami z salonu IDEI. Nie chce juz wiecej dokladac do tego interesu, ale na kabel jeszcze sie rzuce - prosze powiedzcie mi tylko czy np. ten moze byc:
    https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=29437681
    Jak mi ktos zechce wytlumaczyc krok po kroku co mam robic to ryzykuje :)

Dziekuje za odzew i pozdrawiam.

0
  • #5 30 Wrz 2006 09:27
    tommy999
    Poziom 22  

Witam
    Mam ten sam problem. Telefon nie laczy sie z winmodo :(

Czego to moze być wina ???

0
  • #6 30 Wrz 2006 09:53
    munenori
    Poziom 27  

Witam
    Jesli ma uwalony obszar boota,to w tej chwili jedynym rozwiazaniem jest Mutli-box.Posiada mozliwosc naprawy tego obszaru,pozniej jedynie flaszowanie winmodo(po naprawie boota).
    Pozdrawiam

0
  • #7 30 Wrz 2006 11:20
    tommy999
    Poziom 22  

Telefon polaczyl mi sie z boxem v3.0 i wgralem mu flasha ale nic to nie daje ;( Czy da sie to jakims boxem zrobic np. tornado, twister, lub n-box ???

0
  • #8 30 Wrz 2006 11:37
    munenori
    Poziom 27  

Witam
    Sprobuj wegrac mu przez winmodo boot,mcu i lp,jesli ma komunikacje,to musi wstac.Akurat mam takiego,doslownie przed chwilka to zrobliem.
    Pozdrawiam

0
  • #9 30 Wrz 2006 13:30
    tommy999
    Poziom 22  

Wgralem mu boota mcu oraz lp i nadal to samo nie wlacza sie. Tylko jak podlaczam ladowarke to laduje ;(

"munenori" Mozesz mi jeszcze zapodac pelnego softa ktorego wgrales ze wstal ???

Pozdro...

0
  • #11 01 Paź 2006 11:20
    tommy999
    Poziom 22  

"munenori" wgrałem tego softa od Ciebie i nic do nie dało. Telefon nadal nie zyje :(((
    Tylko reaguje na ladowarke...

Cos mi sie zdaje ze to chyba hardware a nie software...

0
  • #12 01 Paź 2006 11:25
    munenori
    Poziom 27  

Witam
    Czy podczas flaszowania sa widoczne jakies komunikaty na ekranie telefonu?
    Czy winmodo konczy proces flaszowania i pokazuje,ze operacja zakonczyla sie sukcesem?Odpisz,bedziemy dalej myslec.
    Pozdrawiam

0
  • #13 01 Paź 2006 11:31
    tommy999
    Poziom 22  

Podczas flashowania na telefonie sa wyswietlane komunikaty najpierw ze kasuje flasha pozniej ze wgrywa...

Po zakonczeniu winmdo pokazuje ze operacja zakonczyla sie sukcesem i telefon sie wylacza. Wszystko sie poprawnie wgrywa a telefon nie chce sie wlaczyc :(

0
  • #14 01 Paź 2006 12:05
    munenori
    Poziom 27  

Witam
    Hm,ciekawe.
    Sprobuj podmienic wyswietlacze z tych sprawnych.
    Ew. podepnij sama plyte glowna z wyswietlaczem do baterii i tak zalacz.
    Pozdrawiam

0
  • #15 01 Paź 2006 12:38
    tommy999
    Poziom 22  

Nie mam innego gd67 :( wiec nie moge podmienic wyswietlaczy...

Sama plyta z wyswietlaczem jak i bez niego tez sie nie wlacza :(((

Czy mozliwe jest to, ze jak jest uszkodzone pa to nie bedzie sie wlaczac ??? Bo cos mi sie on nie podoba...

0
  • #16 01 Paź 2006 12:53
    munenori
    Poziom 27  

Witam
    To w tej chwili to tylko hotair do reki i podgrzanie kostki flash i procesora.
    Sprbouj podlac dobrze topnikiem parujacym i wygrzac porzadnie,najprawdopodobniej puscila ktoras z kulek.
    Pozdrawiam

0