Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Volvo s80 T5 1999r. urządzenie w bagażniku "Viasat"

31 Mar 2010 22:57 4316 3
  • Poziom 9  
    Witam. kupiłem autko i znalazłem takie urządzenie w bagażniku o nazwie Viasat.
    napisy sugerują GPS, ale nie posiadam w wyposażeniu. proszę o informacje.

Volvo s80 T5 1999r. urządzenie w bagażniku "Viasat" Volvo s80 T5 1999r. urządzenie w bagażniku "Viasat" Volvo s80 T5 1999r. urządzenie w bagażniku "Viasat" Volvo s80 T5 1999r. urządzenie w bagażniku "Viasat"
  • Pomocny post
    Poziom 33  
    To ma chyba mało wspólnego z nawigacją GPS, obstawiam że to może być alarm lub moduł do śledzenia pozycji auta. Jak widzisz jestem nr imei i napis GSM. Odbiornik odbiera dane o położeniu z GPS a wysyła je siecią GSM.
  • Pomocny post
    Moderator Samochody
    Ale zobacz, że ma też podłączone kable mic i speaker, czyli raczej fabryczny telefon komórkowy sterowany z radia albo z kierownicy
  • Poziom 9  
    Odkryłem maskownice od gps'a i nie widać nawet kabli. telefonu też brak. Co najdziwniejsze to urządzenie jest odłączone od zasilania(czerwony kabel biegnie do akumulatora i jest przerwany przy bezpieczniku i za śniedziały, czyli już dawno odłączony). A i sprawdziłem w wewnątrz auta pod plastikiem w dachu jest umieszczona antena do tego gps'a czy modułu.

Dodano po 10 [minuty]:

Chodzi mi o MODUŁ W ANTENE GPS ZNAJDUJACY SIE W PODSUFITCE DO VOLVO S80

link z allegro:http://www.allegro.pl/item981391497_volvo_s80_modul_antene_gps.html