Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Windows Vista Home 32bity po aktualizacji bluescreen

31 Mar 2010 23:18 1948 4
  • Poziom 35  
    Witam!

Mam problem z moim kompem - Vista zrobiła sobie aktualizację i po niej komputer niestety nie odpala się i wywala bluescreen. W necie znalazłem stronę z podobnym problem w Windowsie XP. Może mnie ktoś pokierować? Co i jak, bo niestety nie jestem specem od systemów operacyjnych.

Do modów: jeżeli temat w nieodpowiednim dziale proszę o przesunięcie a nie usunięcie ;).
  • R.I.P. Zasłużony dla elektroda
    mobista napisał:
    i wywala bluescreen

A żadnych literek i cyferek na tym bluescreenie nie dojrzałeś czasem?
  • Poziom 35  
    Bluescreen stop: 0x000000f4 (0x00000003, 0x88b44ac0, 0x88b44c0c, 0x83c30650).

Winda xp chodzi bez problemów jakichkolwiek.
  • Poziom 43  
    1. Wszystkie tryby? - Jeżeli nie to przywrócenie stanu do tego sprzed aktualizacji.
    Dobrze by było wiedzieć co to za poprawka była, bo sama informacja CRITICAL_OBJECT_TERMINATION niewiele do sprawy wnosi.
    Przy okazji doprecyzuj , proszę, etap na którym ten BSOD się pojawia, bo to coś napisał w pierwszym poscie niewiele znaczy.

PS.
    Gdyby Ci się nudziło: http://www.google.com/search?hl=pl&q=%220xf4+vista%22&lr=lang_pl&aq=f&aqi=&aql=&oq=&gs_rfai= - Tobie powinno być łatwiej coś dopasować, bo ... znasz konfigurację.
  • Poziom 35  
    Nie wiem niestety jaka aktualizacja po taki problem zaatakował mnie po raz pierwszy. Zastanawiam się teraz głęboko czy jak postawię system nie wyłączyć aktualizacji. Błąd się pojawia gdy odpala laptopa - system pyta czy naprawić lub odpalić normalnie. Odpalam normalnie i pojawia się logo Visty i pasek ładowania, ekran robi się czarny a po chwili mam bluescreen z tym błędem. Wieczorem pokopię w tym co mi podesłałeś Matuzalem.

Nic nie wymyśliłem niestety :(. Mój konfig:
    1. Procesor Intel Pentium T2330.
    2. MOBO FujitsuSiemens Intel F45 z chipsetem PM965.
    3. Pamięć ram jakieś noname Qimonda 2x1 GB.
    4. Karta grafiki ATI Raden 2400HD.

Ze względu na brak zainsteresowania zaintersowałem 7. Temat zamykam.