Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

TVN-y zakodowane na amosie

11 Sie 2004 19:23 2772 14
  • Poziom 11  
    Dzisiaj TVN Siedem nadający z satelity Amos 2 został zakodowany w sysyemie Conax. Niekodowany pozostał już tylko TVN, pytanie tylko na jak długo?
  • Poziom 18  
    Witam,
    własnie dzisiaj przestawiałem antenę u klientki z HotBirda3 na Amosa2 i też to zauważyłem. TVN Siedem zakodowany! Zostało niekodowane tylko TVN, TVN Style, MANGO24.
    Najśmieszniejsze jest to, że jeszcze wczoraj przestawiałem u siebie antenę i na Amosie2 były cztery niekodowane programy, dziś jedno mniej.
    Chciałbym wyrazić to co myślę o grupie iti i tym co oni wyprawiają od pewnego czasu z programami, ale nie mozna używać wulgarnych słów na tym forum!
    Ciekawe kiedy zakodują tvn? Jak myślicie.

Pozdrawiam, Michał
  • Poziom 11  
    Właśnie zakodowali TVN a wczoraj cały dzień ustawiałem antene na Amosa. Brak słów.
  • Poziom 18  
    Długo nie musiałem czekać...
    Rzeczywiście brak słów.
  • Poziom 20  
    Jak panu Walterowi schudnie portfel to tvn będzię fta.
  • Poziom 11  
    To chęć zarobku przez waltera tylko prawo autorskie w naszym kraju tvn daje bezpłatne karty rozkodowujące.
    Więcej informacji jest na stronie www.dipol.com.pl
  • Poziom 18  
    remikp napisał:
    To chęć zarobku przez waltera tylko prawo autorskie w naszym kraju tvn daje bezpłatne karty rozkodowujące.
    Więcej informacji jest na stronie www.dipol.com.pl

Wpsomniane karty są wydawane wspólnotom mieszkaniowym i operatorom telewizji kablowych. Nic nie jest wspomniane o osobach fizycznych.
  • Poziom 22  
    z tego co wyczytałem w telegazecie tvnu wynika że odbiór TVN i TVN7 będzie możliwy jedynie z nadajników naziemnych, platform cyfrowych, i sieci kablowych
  • Moderator
    Unia Europejska zaczyna sie odbijać czkawką.....
  • Poziom 11  
    To chyba nie unia tylko o kasę chodzi, Niemcy też są w unii a ile programów nadają FTA. Chyba że u nas jest inne prawo unijne?
  • Poziom 27  
    system conax istnieje tylko dla tvk kablowej sa nawet tunery dostarczane przez iti dla kablowek :D
  • Poziom 12  
    ale z analogowej satelity spokojnie odbiera tvn czy tez tv4
    moze jest sposob na znalezienie tego tez na cyfrowych odbiornikach.....
  • Poziom 22  
    z analogów TVN zniknąć ma "niebawem"
    Moim zdaniem ITI strzela sobie samobója
  • Poziom 12  
    zalatwilem sobie stary dekoder i narazie mam analogowy tvn.. mam nadzieje ze bedzie jak najdluzej odbieral:)
  • Poziom 10  
    wysłałem list do redakcji tvn 'u, dlaczego firma (po części) finansowana z naszej kieszni (abonamentu) robi sobie takie jaja, to nawet pocałuj mnie w *** od nich nie dostałem, a poza tym czy tvp1 i tvp2 nie mogło by w końcu też być dostępne na cyfrowej platformi bezpłatenej??? w końcu płace za odbiór programu a nie uganianie się z sąsiadem po dachu i ogłądanie wyścigu mrówek na ekranie. Ludzie!!! mamy XXI wiek , a ja żeby obejrzeć wiadomości musze szerkopasmówką fale na dachu łapać!!!