Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Siemens Hipath 3350 przekierowanie

apodolski 01 Apr 2010 11:25 2143 4
    apodolski
    Level 10  
    Witam

Potrzebuje pomocy z centralka 3350 mianowicie wysyłam nowa konfiguracje do centralki ustawienia są zmienione ale nie działają, chodzi dokładnie o "odbiór wywołań" i numer zawarty w jednej z grup został usunięty ale i tak odbija do niego połączenie. Chyba ze coś źle robię z zapisem do centralki ??

Mam jeszcze problem z 0 przed nr kierunkowym po wykręceniu nr tel z aparatu bez zera dostaje komunikat proszę o usuniecie cyfry 0 bo zmienił się sposób wybierania numerów kierunkowych , w zakładce parametry ISDN prefiks krajowy jest usunięty.

Będę bardzo wdzięczny za pomoc pozdrawiam
    kirkov
    Level 10  
    apodolski wrote:
    Mam jeszcze problem z 0 przed nr kierunkowym po wykręceniu nr tel z aparatu bez zera dostaje komunikat proszę o usuniecie cyfry 0 bo zmienił się sposób wybierania numerów kierunkowych , w zakładce parametry ISDN prefiks krajowy jest usunięty.

Jeżeli masz włączone LCR-y, to sprawdz jak masz ustawiony plan wybierania numerów.
    apodolski
    Level 10  
    Mam np tak wybrane cyfry : 9C-0-60Z

Jeszcze jedno pytanie po jakim czasie centrala zaczyna działać po wprowadzeniu nowych ustawię ??
  • Helpful post
    kirkov
    Level 10  
    apodolski wrote:
    Mam np tak wybrane cyfry : 9C-0-60Z

Jeszcze jedno pytanie po jakim czasie centrala zaczyna działać po wprowadzeniu nowych ustawię ??

I tylko taki wpis? Jesli tak, to wylacz wogle LCR-y - odznacz bit Uwolnij LCR. (to ustawienie jest dla wybierania numeru ktory zaczyna sie od cyfry 9, np: 90600-xxx-xxx ustawienie takie sie stosuje dla bramek GSM, chodzi dzis juz tak sie nie robi (ja tak nie robie))
    Ustawinia działają od razu po graniu ich do centrali.
    apodolski
    Level 10  
    Ok mam wszystko dzięki za pomoc.

Jeszcze jedno pytanie jak ustawiamy port wirtualny bo szukam tego i nie mogę znaleźć.

Dodano po 2 [godziny] 2 [minuty]:

Jeszcze jedno pytanie jaka jest różnica po miedzy

9C-0-Z a 9c-0Z ??

Bo tego nie mogę zajarzyć :))