Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Prestige APS 15mx (wyłącznik serwisowy i skrzynka z alarmem)

01 Kwi 2010 15:24 2417 1
 • Poziom 1  
  Witam,
  mam problem z ww alarmem...

  Tej zimy zwariował na tyle, że syrena załączała się podczas jazdy. Jedyną opcją (na szybko ) było wyciągnięcie bezpiecznika od centralnego zamka i niekorzystanie z alarmu. Po jakimś czasie wsadziłem bezpiecznik od centralnego i otwierałem samochód z kluczyka i centralny działał. Niestety po jakimś czasie centralny przestał reagować i czasem otworzy wszystkie drzwi a czasem nie, nie ma mowy o zamykaniu (zwyczajnie nie działa). Wracając do alarmu to wczoraj sprawdziłem (zostawiłem samochód z uzbrojonym alarmem) i alarm się nie uruchamia (nie wyje) ale nadal centralny nie działa. Być może centralny przestał współgrać z alarmem. Poszukuję skrzynki z alarmem i przełącznika serwisowego żeby spróbować zestroić od nowa alarm z centralnym ale nie mogę odszukać skrzynki z alarmem i włącznika serwisowego. Macie może pojęcie gdzie mniej więcej tego szukać?? Samochód to honda civic '98 5d.

  Dodam, że szukałem przełącznika i skrzynki dookoła kierownicy (rozmontowałem cały panel kierowcy) i nic tam takiego nie znalazłem.

  Jeszcze jedna może i przydatna informacja. Czasem podczas odpalania samochodu siłowniki od centralnego pstrykają (podobnie jak w momencie podpięcia bezpiecznika).

  Z góry dzięki za pomoc.
 • Poziom 1  
  W swojej Hanii mam skrzynkę zaraz za schowkiem. Całkiem u góry.
  Sprawdź tam.