Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Notebook Samsung R610 wolno chodzi 0x80070057

01 Kwi 2010 16:28 2467 1
  • Poziom 9  
    Witam
    Na początek opisze moj problem.
    Jakieś 2 miesiace temu formatowałem laptopa ponieważ nie chciał się włączyć system. Robilem to przez plytke do odzyskiwania Samsung Recovery solution. Już wtedy format trwał 5 godzin ponieważ wszystko się bardzo powoli ładowało (nawet ekran startowy Samsung Recovery Solution) ale wkońcu zrobiło i system działał poprawnie. Dziś znów system padł i znów wszystko bardzo wolno się ładuje ale teraz nie moge sformatować żadnej partycji i gdy chce na którejś zainstalować system to mam napis że nie zaleca się instalacji systemu na tym dysku ponieważ może on wkrótce uleg awarii. Wszystko było na windows Vista. Postanowiłem spróbować na Windows 7 myśląc że się nie bedzie mulić (uważałem że samsung recovery solution tak zamula wszystko) ale i tak włączenie procesu instalacji to kilka godzin i tak samo jak poprzednio nie można sformatować żadnej partycji ale udało mi się mimo ponownego napisu że dysk może wkrótce ulec awarii puścić system 7 na C:. Zaczął kopiować pliki ciągle było 0% i po czasie że partycja 0 nie moze zoastać sformatowana (ta partycja to ta systemowa co sobie ją windows zarezerwował na coś tam).

Teraz podłączyłem zewnętrzny FDD i puściłem startówke win 98 żeby tędy sformatować i nie da rady zrobić formata.

Moje przypuszczenie pada na awarie dysku, ale chcę się upewnić czy to napewno będzie dysk leżał.

Nie posiadam gwaracji do lapka dlatego próbuję samemu to zwalczyć.

Dodam ze jak nie moze sie sformatowac to pojawia sie blad 0x80070057

Pozdrawiam i czekam na odpowiedzi.
  • Użytkownik usunął konto