Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Problem z aplikacją iexplore.exe

11 Sie 2004 23:04 9101 7
  • Poziom 10  
    Witam.
    Mam problem z aplikacją iexplore.exe.Po około 10-ciu minutach może dłużej serfowania po internecie ,pojawia mi sie na ekranie komunikat o następującej treści "Wystąpił problem z aplikacją iexplore.exe i zostanie ona zamknieta..."naciskam nie wysyłaj i zaraz zamyka sie przeglądarka.Nie wiem co mam zrobic w tej sytuacji,moze ktos miał podobny problem i moze mi pomóc.(Przeskanowałem komputer ,nie ma wirusów).Z góry dziekuje Ben.
  • Poziom 31  
    po wyskoczeniu bledu powinien byc w oknie przycisk wiecej informacji. tam zazwyczaj pisze z zym konkretnie jest problem (ostatnio mialem dokladnie to samo, problemem okazaly sie kodeki - xvid, a dalo sie to poznac po tym ze pisalo ze blad jest zwiazany z xvid.dll)
  • Poziom 14  
    Pogrzeb w rejestrze w kluczach od Explorera, może jakiś syf się "doczepił"
  • Poziom 19  
    Ja mialem podobny problem. Musialem przeinstalowac system i bylo OK. Okazalo sie ze to byl jakis robak :(

Pozdrawiam
    adamdn

P.S. Wyskakiwaly mi tez czesto pop-up'y :)
  • Poziom 31  
    jak zwykle standardowy zestaw Ad-Aware, CWShredder, HiJack This, Spybot - Search&Destroy...

pobadaj i daj znac cóż wynalazles :wink:
  • Poziom 14  
    do "zestawu" djbolo jescze dołącz:
    -Spy Sweeper
    -Spy Hunter
    -Spy Blaster
    :P
  • Poziom 11  
    A ja proponuję windowsupdate i kilka poprawek jeśli to system w2k
    co do xvid.dll fakt to syf polecam odinstalować xvida ew. wywalic xvid.dll i zainstalować tą wer. XviD.CVS.(10-02-2004) sprawdziłem jest stabilna
  • Poziom 39  
    zb6 napisał:
    A ja proponuję windowsupdate i kilka poprawek jeśli to system w2k
    co do xvid.dll fakt to syf polecam odinstalować xvida ew. wywalic xvid.dll i zainstalować tą wer. XviD.CVS.(10-02-2004) sprawdziłem jest stabilna

Poprawki, owszem, ale nie zapominaj o usunięciu problemu. Najpierw trzeba odrobaczyć system, a potem go dopiero łatać.
    Sposobów na odrobaczanie na tym forum jest cała gama. Wystarczy poczytać i co najważniejsze, zastosować się do rad.