Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Autoalarm Legendford, dobra centralka sterująca?

01 Kwi 2010 21:48 1360 5
  • Poziom 9  
    Jako że mój kochany Stig doprowadził mnie już do szaleństwa, mam pytanie, czy możecie mi polecić taki oto alarm Legendford'a?

http://moto.allegro.pl/item967871870_legendford_f14d_syrena_pilot_metal_atest.html

Ogólnie jego funkcje i skład mi pasuje, pytanie tylko czy to nie jest kolejna chińszczyzna która będzie zepsuta przed założeniem jeszcze? Wszystkie czujniki lampki itd. zostają ze Stiga, potrzeba mi po prostu dobrej centralki sterującej. Z góry dzięki za odpowiedź.
  • Spec od samochodów
    Kiedyś sam montowałem te alarmy i kiedyś były niezłe ale jak teraz z ich trwałością to nie wiem Ogólnie dobra cena do jakości
  • Poziom 27  
    centralka jest ok i powinna ci słuzyc dłuzszy okres,co do producenta to na 99,9% produkt chinszczyzna,wiekszosc takich systemów centralek jest taka sama tylko naklejki i kartoniki,obudowy pilotów sie zmieniaja prosty przykład; MAGICAR czy FREWAY obudowy,kształty,wtyczki takie same,ogolnie do profesjonalnych alarmów troche im brakuje,ale korzystna cena w stosunku do funkcji,jesli chodzi o sprawdzenie to przed montazem podłacz sobie na stole i przetestuj/zaprogramuj,pozdrawiam.
  • Poziom 9  
    No właśnie na testowanie itd. czasu nie mam, mam założonego Stiga i chce po prostu na szybkości wyciągnąć centralke Stiga i podłączyć tą bo pracuje po 12 godzin, a auto cały czas potrzebne. No ale dzięki za porady, i skusze sie na tego Legendforda.
  • Poziom 27  
    jak masz czas na zamontowanie to znajdziesz chyba 15 min.na przetestowanie i zaprogramowanie nowej centralki!!!!,a pospiech przy takich zabiegach nie jest wskazany i jesli sie orientujesz to sukcesem nie jest sam alarm tylko jego stranny montaz i ukrycie go i przewodów zeby niebyly widoczne i sprawiały pozór oryginalnej instalacji.
  • Poziom 9  
    Jak go montowałem to czas był i jest starannie zainstalowany. Teraz tylko kwestia odczepić starą centralke i podpiąć nową. A jeśli chodzi o programowanie to tego alarmu sie nie programuje poprzez włączanie go, włączanie i wyłączanie stacyjki itd.?