Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Europejski lider sprzedaży techniki i elektroniki.
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Panasonic TX-P50G20E czy Samsung PS50B850

mardab2 01 Kwi 2010 23:27 5969 7
  • #1 01 Kwi 2010 23:27
    mardab2
    Poziom 9  

Witam wszystkich...
    Przymierzam się do zakupu plazmy 50 calowej i teoretycznie na placu boju zostały dwa modele Panasonic TX-P50G20E czy Samsung PS50B850. Proszę was o opinie, który warto bo 5000 drogą nie chodzi :-) (chyba ze wskażecie inny model w podobnej cenie)....
    Telewizor będzie stał w pokoju gdzie jest umiarkowanie dużo światła z możliwością spuszczenia rolet wiec światłem się nie przejmuje..będzie podłączony pod cyfrowy tuner trochę ps no i oczywiście kino domowe..
    Bardzo proszę o opinie i sugestie

Z góry dzięki za info

• #2 02 Kwi 2010 13:21
    tomjey
    Poziom 16  

Heh, mam ten sam dylemat co Ty, z tym że waham sie miedzy Panasem 46S20 a Samem 50B550 i z tego co czytam w różnych miejsach Samsung nie odbiega jakością obrazu od Panasonica i do tego jest sporo tańszy. Dochodzą do tego jeszcze ostatnie problemy plazm panasonica z utratą czerni. Ja chyba zdecyduje sie na 50B550 bo za 3000zl to dobry wybór, boje sie tylko że 50cali to może być za dużo jak na 2,5m, ale ogladam dość dużo HD więc chyba się zdecyduję.

• #3 02 Kwi 2010 19:31
    mardab2
    Poziom 9  

Ja z kolei słyszałem ze w samsungach występuje problem z głośnym zasilaczem a serwis samsunga twierdzi ze się mieści w normach ( i wtedy jest ból kiedy siedzisz wieczorkiem a tu ci buczy). Dzisiaj tez bylem sklepie i tam 2 niezależne osoby powiedział ze panasonic jest dożo lepszy zwłaszcza ten nowy model g20

• #4 03 Kwi 2010 14:07
    tomjey
    Poziom 16  

Każdy telewizor tej wielkości będzie bzyczał, posłuchaj nawet starego CRT - też bedzie buczał. Tu można sie spierać, ale Panasonic nie jest na pewno bardziej cichy. Powyżej 2m, nawet późnym wieczorem nie powinieneś nic słyszeć, no chyba że wyciszysz i będziesz nasłuchiwał ale przecież nie o to chodzi.
    I nie wiem kto ci doradzał, ja czytam troche różne fora i raczej wszyscy twierdzą że nie warto dopłacać do Panasonica bo w niczym nie jest lepszy ale oczywiście każdy chwali to co ma.

• #5 03 Kwi 2010 21:45
    mardab2
    Poziom 9  

Ceny telewizorów są praktycznie takie same. Panasonica można trafić nawet 200 zł tańszego. A informacje o buczeniu znalazłem w opiniach użytkowników na jednej z wyszukiwarek najniższych cen towarów. Ja też na razie się nie upieram do żadnego modelu wiec na razie dalej grzebię po internecie i u znajomych.

Moderowany przez GKVIDEO:

Jeszcze raz proszę o poprawę postu powyżej i nie popełnianie w przyszłości błędów!
    W razie potrzeby proszę skorzystać z funkcji "Pisownia" celem sprawdzenia poprawności napisanego postu.
    Ten post poprawiłem.
    Regulamin p.6 i 15.

• #6 11 Kwi 2010 23:48
    LOCOLOCO
    sprzedawca - konsultant
  • #7 27 Lip 2010 10:12
    tomjey
    Poziom 16  

Sorry że odgrzebuje ale w rodzinie właśnie oddali jedego Samsunga bo buczenie było okropne, nawet z ponad 3m wyraźne gdy cichły dialogi w filmie czy programie. Tak wiec warto przetestować w domu. w sklepie sie tego nie usłyszy bo jazgot jest okropny. Panasy jednak tak nie buczą, to sławna przypadłość Samsungów. Jest już z tego znany niestety. Serii G zresztą tez nie polecam jeśli komus zalezy na multimediach, nie radzi sobie z mkv ani z usb ani przez DLNA. Za ta kasę to naprawde wtopa.

• #8 02 Lis 2010 22:42
    rc
    Poziom 1  

Osobiście wybiorę dla siebie Panasonica ze względu na serwis. Wiem jak okropny serwis ma Samsung - czepia się wszystkiego) Co prawda serwis komputerowy ale ten z telewizorami to pewnie ten sam.

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME