Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

OPEL NAVI NCDC 2013 NAVIGACJA VECTRA C

wojtekvst 02 Kwi 2010 09:19 8545 2
  • #1 02 Kwi 2010 09:19
    wojtekvst
    Poziom 9  

Witam wszystkich
    Mam pytanie posiadam radio siemens NCDC 2013 posiadam kolorowy wyświetlacz wszystko w Oplu vectra C oryginalnie. Jednakże nie działa mi nawigacja nie ma polskich map i nie mam polskiego języka czy jest jakaś mozliwość aby były polskie mapy i polski język by to wszytsko w polsce działało jak należy??
    Prosze o odpowiedz i ewentualnie z jakiami kosztami by sie to wiązało bo może taniej było by sobie kupić nawigacje których jest pełno w sklepach np mio

2 2
  • #2 02 Kwi 2010 15:16
    TrzyEr
    Poziom 17  

Zakres mojej wiedzy ogarnia info że do tych navi nie ma map Polski.
    A jeśli jest to koszty na pewno większe niż lark czy mio no i jakość map serwowanych pod radia samochodowe daleko odbiega choćby od AutoMapy czy MapyMap.

-2
  • #3 31 Lip 2018 02:12
    sebolm
    Poziom 12  

Witam serdecznie. Mam pytanie do fachowców z forum. Mam Vectrę C 2003 z radiem NCDC 2013 + CID 93C56 od znajomego, który ma ten samochód od kilku lat i nic nie było robione. Pewnego dnia podjechał do sklepu, po powrocie i odpaleniu zaczął migać Display Safe. Mam oryginalnego OPCOMA z Adako i Carpassa, próbowałem wylogować radio z wyświetlaczem i ponownie zalogować ale Opcom ma problem. Łączy się z radiem bez problemu ale przy próbie wyłączenia zabezpieczenia wyskakuje ramka i po jakiś 20 sekundach info że rozparowanie wyświetlacza i cd nieudane. Niewiem w czy problem z tym że Opcom nie daje rady czy coś z gratami z auta nie tak. Czy jest możliwość że Radio z wyświetlaczem jest sparowane innym kodem niż ten w ECU?

0
  Szukaj w 5mln produktów