Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek dla www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Lexmark X4650 zacięcie kosza na naboje

02 Kwi 2010 10:11 4016 2
  • Poziom 10  
    Witam mam problem z drukarką Lexmark X4650. Na panelu pojawił się napis zacięcie papieru. Drukarka pobrała tylko trochę papieru po czym pojawił się ten napis.Okazało się,że jest uszkodzona tasiemka mechanizmu pobierania papieru. Po jej wymianie zaraz na panelu pojawił się napis zacięcie kosza na naboje. Sprawdziłem czy coś nie blokuje i nic. Za każdym razem gdy włączam urządzenie to mam ten napis i nie można nawet wejść do menu. Jak przyciskam przycisk OK raz po razie to tusze się przesuwają w prawo tak aż dojdą do końca i potem uderzają w ściankę. Może mam już uszkodzoną całą płytkę główną? Czy znajduje się tam jeszcze jakiś czujnik przy tuszach? Jeden tam jest który ma za zadanie coś odczytywać z przezroczystej tasiemki. Jest zamocowana na długości poruszających się pojemników z tuszem. Jeśli ktoś miał już taki problem to proszę o pomoc i z góry dziękuję.Pozdrawiam

Moderowany przez rys57:

Tytuł poprawiłem. Proszę czytać Regulamin. P.11.

Darmowe szkolenie: Ethernet w przemyśle dziś i jutro. Zarejestruj się za darmo.
  • Poziom 13  
    Podnieś pokrywę skanera przesuń karetką z tuszami w przeciwną stronę od stacji serwisowej do samego końca,powinno się dać lekko przesunąć.
    Być może masz obce ciało w podajniku papieru ,które blokuje przesuw karetki.
  • Poziom 10  
    Witam. Kolego lopez tusze przesuwają się bez problemu. Mechanizm z posuwem papieru działa. Delikatnie kręciłem nim ręcznie. Powinno być tak,że jak mam ją podłączoną do zasilania i podniosę pokrywę skanera to powinny się tusze przesunąć na środek np. jak chciałbym je wymienić. Ale nic się nie dzieje tusze są ciągle po lewej stronie. Może uszkodzona została płyta główna? Pozdrawiam