Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Wyszukiwarki naszych partnerów

Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME
Proszę, dodaj wyjątek elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Jak zamienić Wewnętrzne na Zewnętrzne? Ruter D-Link DSL-524T

Alex_pl 02 Kwi 2010 10:13 1694 10
  • #1 02 Kwi 2010 10:13
    Alex_pl
    Poziom 9  

chciałbym zamienić ip Wewnętrzne na Zewnętrzne słyszałem o możliwości przekierowania portów. Potrzebuje zamiany ponieważ chciałbym hostować w grach mam Ruter D-Link DSL-524T przeszukałem cały internet ale nic nie znalazłęm na temat mojego rutera dlatego bardzo proszę o pomoc :)

• #2 02 Kwi 2010 10:20
    olfork
    Poziom 23  

Piszesz zbyt mało precyzyjnie. A dysponujesz wogole przyłączem internetowym ze stałym IP ? ( bo tylko wtedy możliwe jest to o czym piszesz)
    Pisząc że chcesz być Hostem sprezyzuj dokladnie gdzie - w sieci lokalnej i tak bedziesz.

• #3 02 Kwi 2010 10:23
    Alex_pl
    Poziom 9  

tak mam stałe ip a hostem chce być jak wcześniej napisałem w grach typu call of duty ale nit sie ze mną nie che łączyć odkąd mam ruter...

• Pomocny post
    #4 02 Kwi 2010 10:42
    olfork
    Poziom 23  

Po zalogowaniu na router w zakładce Advanced - > Virtual Server - > tutaj mozesz ustawić sobie bezposrednie otwarcie portu np. dla call of duty II bedzie to 28960

• #5 02 Kwi 2010 10:48
    Alex_pl
    Poziom 9  

no tak ale dalej nie wiem jak to zrobić bo w zakładce Games nie ma żadnego call of duty musiałbym wcisnąć User -> add ale tam juz nie wiem co dalej...

• Pomocny post
    #6 02 Kwi 2010 10:52
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda

Kliknij TUTAJ

• Pomocny post
    #7 02 Kwi 2010 11:06
    olfork
    Poziom 23  

Wybierz pole User, wprowadz w okienkach
    Name - podajesz cokolwiek
    Port Start/Map/End- wprowadzasz port ktory chcesz otworzyc
    Po potwierdzeniu bedziesz musial wprowadzic te dane raz jeszcze dla UDP.
    Od tej pory na liscie pojawi sie dodatkowa pozycja - ta ktora sam wprowadziles.
    Zaznaczasz ją, zatwierdzasz ( ->Add), powinna pojawić sie po prawej stronie w oknie Applied Rules.

• #8 02 Kwi 2010 11:34
    Alex_pl
    Poziom 9  

ale czy bede mógł hostować bo zrobiłem tak i dalej nie działa...

• Pomocny post
    #9 02 Kwi 2010 11:47
    Rismok
    Poziom 9  

ja ci proponuje zebys jak masz dostep do routera wsadzil swoj adres w DMZ i bedzie mogl bez przeszkod stawiac serwery a jesli masz zmienne ip to zawsze mozesz uzyc domeny w stylu no-ip.org niewiem czy da raze z taka domena podlaczyc sie z poziomu konsoli coda ale mozesz sprobowac kiedys stawialem serwery miedz innymi w cod 4 i uo tylko ze mam stale IP wiec co do domeny no ip nie jestem pewny
    ew. podaj swoj model routera, to bedzie mozna ci pomoc ustawic recznie otwarte porty do coda

• Pomocny post
    #10 02 Kwi 2010 12:03
    witux
    VIP Zasłużony dla elektroda

Rismok napisał:
    ja ci proponuje zebys jak masz dostep do routera wsadzil swoj adres w DMZ i bedzie mogl bez przeszkod stawiac serwery...

Ale wcale nie musi się aż tak odkrywać wchodząc w DMZ. Kieruje porty, które są mu niezbędne i wszystko.

• #11 02 Kwi 2010 13:56
    Alex_pl
    Poziom 9  

dzieki juz działa!!!

Szukaj w ofercie
Zamknij 
Wyszukaj w ofercie 200 tys. produktów TME