Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Mixer Behringer DJX 700 - podlaczenie 2-och mikrofonow ?

PyJoO^ 02 Apr 2010 12:10 2685 5
 • #1
  PyJoO^
  Level 11  
  Witam. Posiadam mixer Behringer DJX 700 i chce do niego podlaczyc 1 mikrofon na kablu i zestaw 2 bezprzewodowe ktore mozna podlaczyc pod jedno wejscie razem czyli jakby 2 mirkfony pod jedno wejscie :)
  Jesli nie spali to mixera to jak zrobic taki kabelek ? jest tam gniazdo XLR czy wystarczy zmostkowac prawy i lewy i do tego dobrze 2 gniazda zeby podlaczyc 2 mikrofony ?
  I przede wszystkim czy nie uszkodzi to mixera ?
 • #2
  jakubwaba
  Level 22  
  Odradzam robienie kombinacji o których kolega pisze.
  Proponuję kupić sumator mikrofonowy np. taki
 • #3
  User removed account
  User removed account  
 • #5
  dj arq
  Level 25  
  Podłączyć możesz ale zrób to po raz pierwszy w domu i sprawdź czy działa, bo z własnego doświadczenia wiem że na wyjściu liniowym od bazy wcale nie musi być dostatecznie duży sygnał dla wejścia line w mikserze dla dj'a.
 • #6
  Dj Joker
  Level 26  
  W stacjach mikrofonowych jest najczęściej wyjście "Line Out" podłącz sobie tam przewód, i drugi koniec do mixera do "Line In", problem może tkwić w tym, że jeśli w mixerze na line in-ach nie masz regulacji barwy tonu, to po prostu nie będziesz miał czym, regulować barwy. W większości mixerów, są takie potenciometry jak "Gain""Trim" którymi można dodatkowo wzmacniać sygnał wejściowy. Tak to w lakoniczny sposób przedstawiłem.