Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Kamera JVC GRV DVL 9200 przyciemniony obraz

ozor 12 Sie 2004 10:13 1347 6
  • #1 12 Sie 2004 10:13
    ozor
    Poziom 11  

Koledzy i koleżanki proszę o pomoc, jestem posiadaczem kamery cyfrowej JVC GRV DVL 9200. Od pewnego czasu mam z nią same problemy polegające na tym iż kamerka podczas kręcenia filmu nagle przyciemnia obraz tak jakby układ odpowiedzialny za jasność widział duże natężenie światła i ściemniał obraz. Jedyne co wtedy widać to jasno świecące przedmioty takie jak słońce, żarówki itp. Usterka czasami sama przechodzi po paru minutach, a czasami nie chce przejść nawet kilka tygodni. Czy miał ktoś do czynienia z taką awarią? Jestem z Poznania może ktoś zna jakiś serwis kamer cyfrowych, ale taki gdzie sami naprawiają sprzęt a nie wysyłają do producenta czy w inny rejon Polski. Z góry dzięki za pomoc.
    Pozdro dla wszystkich

0 6
  • #2 12 Sie 2004 23:34
    AMPI
    Poziom 25  

Autoryzowany serwis JVC w Poznaniu NIKU POZNAŃ Składowa 5 tel 61 852 30 78 niku_sharp(malpa)wlkp.top.pl

0
  • #3 13 Sie 2004 21:41
    mirek2
    Poziom 18  

Sprawdz zlacza od optyki(jesli nigdy nie naprawiales tego typu sprzetu to lepiej oddaj kamere do serwisu) pozdrowienia Mirek2

0
  • #4 13 Sie 2004 22:40
    Tadmen
    Poziom 16  

To raczej wygląda na przysłone,a nie na przerwy.
    Odpuść sobie zaglądanie do niej,bardzo łatwo ją bardziej uszkodzić,a to
    póżniej kosztuje,oj kosztuje.
    Pozostaje serwis.
    Pozdrawiam

0
  • #5 14 Sie 2004 14:51
    mirek2
    Poziom 18  

Nigdy nie mialem problemu z optyka w tej kamerze, natomiast wielokrotnie mialem problem ze zlaczem do silnikow od optyki.Warto sprobowac,bo jest to usterka prosta do usuniecia. Pozdrowienia.

0
  • #6 14 Sie 2004 23:38
    Tadmen
    Poziom 16  

Do mirek2,kolego nie żartuj że nie wprawiony elektronik poradzi sobie z przelutowaniem złaczy w cam cyfrowej,nakłaniając go do prób naprawy
    narażasz go na zniszczenie tej cam,lub na duże koszty.
    Z powazaniem

0
  • #7 16 Sie 2004 07:58
    ozor
    Poziom 11  

Ok, dzięki oddam kamerkę do serwisu. Dzieki za adres autoryzowanego serwisu JVS.

0