Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

DVD Philips DVP630 - jak to jest z tym softem?

Qwert10001 12 Sie 2004 10:46 2933 10
  • #1 12 Sie 2004 10:46
    Qwert10001
    Poziom 12  

Witam.
    Moja kuzynka poprosiła nie o pomoc.
    Ponoć sprawa wygląda tak:
    Jej odtwarzacz nie odtwarza napisów. Kolega mojej kuzynki powiedział że można ściągnąć oprogramowanie do tego odtwarzacza ze strony Philipsa.
    Znalazłem oprogramowanie na stronie Philipsa:"Firmware Upgrade - Software DVP630_02 (English)". Czy to pomoże?
    Jak mam to nagrać na płytę? Jako zwykły plik?
    Nigdy nie miałem do czynienia z takim problemem więc prosżę o pomoc.
    Dzięki za posty.

0 10
  • #2 12 Sie 2004 13:10
    Filipo81
    Poziom 10  

]Niestety to jest Philips, czyli sprzęt ciężko reformowalny. Mogą wystąpić problemy z wrzuceniem nowego softu albo w ogóle to się nie uda. [/b]

0
  • #3 13 Sie 2004 11:05
    Qwert10001
    Poziom 12  

Rozumiem że może być ciężko. Czy mogę jakoś zepsuć ten dvd? Generalnie jak się robi taki dysk z softem?

0
  • #4 06 Wrz 2004 13:27
    Qwert10001
    Poziom 12  

Moja kuzynka była jednak w sklepie i kazali jej zrobić tak jak mi mówiła. Problem w tym że znalazłem już do niego oprogramowanie ale nie wiem niestety jak go nagrać na płytę.
    Czy mogę nagrać to w Nero? Co tam należy ustawić by płyta nagrała się tak jak powinna?
    Oto fragment z instrukcji Philipsa apropo nagrywania:

0
  • #5 13 Wrz 2004 16:53
    altari
    Poziom 13  

Rozpakowujesz pliki powinieneś mieć dwa dvpxx.rom i dvpxxdv.rom nagrywasz to na płyte może być nero tylko zmniejsz prędkość np.x4 płytkę po nagraniu wkładasz do Philipsa a reszta robi sie sama trwa to może 2 minuty w swoim zrobiłem to od razu po przyniesieniu i wypakowaniu go z pudełka .Jak już mu zmienisz oprogramowanie to pamiętaj że napisy muszą być w formacie srt a nie txt tylko skubane pojawiają sie zbyt wysoko na ekranie jak na mój gust i oczywiście bez polskich znaków także spróbuj przeczytać wyraz żółw /%:w tak to wygląda na ekranie.Nie taki diabeł straszny jak go malują :D

0
  • #6 13 Wrz 2004 17:56
    Qwert10001
    Poziom 12  

Dzięki tak też zrobię. Będe wdzięczny jak to wypali.

0
  • #7 23 Wrz 2004 11:33
    czakpepe
    Poziom 10  

Ja już wgrywałem tak jak w tej tabelce wyżej nowy soft zgrałem na płytkę RW - zanim jeszcze cokolwiek na nim obejżałem :D czyli przyniosłem ze sklepu podłączyłem i załadowałem odrazu RW - DVP wyświetlił dziwne komunikaty i już było wszystko ok - nic dziwnego nie zaobserwowałem puźniej - napisy działają, Divx działa oględnie jest ok poza krzaczkami gdy są nasze ogonki :D

0
  • #8 23 Wrz 2004 11:41
    janeckir
    Poziom 11  

Witam
    Tez mam philipsa z divx'em i z tego co sie kontaktowalem z serwisem to we wrzesniu mialy byc softy obslugujace polskie "ogonki" :D . Jeszcze nie sprawdzalem, ale chyba mozna im ufac hehe
    Pozdrawiam

0
  • #9 04 Paź 2004 07:53
    domelek
    Poziom 12  

Ciekawe kiedy ten odtwarzacz będzie obsługiwał pliki *.txt.

W sieci znalazłem coś ciekawego do naszych DVP630:

Philips DVP630 Region Code Hack

The hack should be perfectly safe, but USE IT ON YOUR OWN RISK!

1. Turn on the player.
    2. Open the tray.
    3. Press the following sequence on the remote: 7 8 9 OK 0
    4. The number 0 will appear on the lower left side of your screen.

5. Your player is now region free! Put in a DVD and enjoy! :)

NOTE: The 0 in the sequence above represents the region code. 0 = region free. If you want to change your player to just a specific region code, replace the 0 with the region number you want.

Co w wolnym tłumaczeniu tworzy instrukcję Regionfree dla tego odtwarzacza. Pamiętaj używasz tej instrukcji na własne ryzyko.

0
  • #10 04 Paź 2004 18:21
    MORTEM
    Specjalista techniki DVD

Gdyby wszyscy przeczytali DOKŁADNIE całą instrukcję jak zrobić upgrade to nie było by pytań jak w temacie i pewnie pojawiły by się polskie znaki 8)

0
  • #11 19 Paź 2004 23:11
    D_Mrozu
    Poziom 20  

Hi!
    Polskie znaczki są, ale nie w CP1250 (windofs) tylko LATIN2 (CP852) Wystarczy przekonwertować i wciskać klawisz Subtitle do czasu pojawienia sie LATIN2
    Pozdrawiam :)

0
  Szukaj w 5mln produktów