Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

zmywarka candy csf 456m zatrzymuje się ("zawiesza się&q

Kukoss 03 Apr 2010 01:36 3622 1
 • #1
  Kukoss
  Level 1  
  Witam! posiadam zmywarkę candy csf 456m (jak w temacie) już od jakiegoś czasu i wszystko byłoby w porządku gdyby nie fakt, iż ostatnio sprzęt odmawia współpracy i najzwyczajniej "zawiesza się" (dosłownie jak komputer). Dzieje się tak podczas płukania, w momencie gdy zmywarka uzyskuje swoją niemałą temperaturę wody. I potrafi tak stać w tym martwym punkcie nawet po paręnaście minut(a nawet godzin) bez skutku;/(grzejąc się niemiłosiernie) ... Aby ją odwiesić i zmusić do dalszej pracy trzeba przekręcić programator o jedną pozycję i potem do końca cyklu wszystko jest ok i działa poprawnie.
  Wymieniony został hydrostat na nowy, gdyż tak polecił fachowiec(który podobno sie na tym zna- tak twierdzi...) ale problem "nie zmył się" i pojawia się nadal:/ Czy jest prawdopodobieństwo że mógł paść programator, czy to może coś jeszcze innego.
  Jeśli ktoś ma trochę pojęcia o tym lub miał podobny problem to proszę o pomoc w rozwiązaniu go, gdyż jest to uciążliwy i nie ukrywam że denerwujący mankament tegoż sprzętu.
  Z góry Dziękuję:)
 • #2
  mj_sup
  Level 17  
  jeśli ci się grzeje niemiłosiernie cały czas to sprawdź sobie termostat