Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Bose AMP 4162 Jak przerobić światłowody?

03 Apr 2010 09:25 2761 7
  • Level 9  
    Ostatnio zakupiłem taki wzmacniacz ja w temacie i chciałbym żeby sygnał audio dostawał z normalnego kable a nie z światłowodu prosił bym o w miarę dokładny opis tego co mam zrobić i co kupić? Coś podobnego znalazłem już na forum ale nic nie rozumiem z tego opisu Link
    I jeszcze jak by ktoś wiedział ile ma to mocy RMS albo jak to zmierzyć? Dziękuję wszystkim za odpowiedzi. Pozdrawiam
  • Level 43  
    Cytat:

Końcówka jest zbudowana na TDA7393 .Aby ją odpalić trzeba podać 5v na 9nogę kabla łączącego optykę (STBY tda ) i wysterować tranzystorki blokujące(MUTE 4noga tda)11 noga kabla łączącego optykę . Potem tylko audio przez kondki na NJM4556A i cyka bez światłowodu.

To już wiele wyjaśnia.
  • Level 9  
    No niby tak ale nie bardzo rozumiem o co chodzi np. jakby mógł ktoś to na schemacie rozrysować
  • Level 43  
    Jak wrzucisz schemat to Ci to narysuję.
  • Level 9  
    a wystarczyła by ci fotka wzmaka bo nie wiem skąd mogę wziąć ten schemat szukam na gogle i nic nie ma
  • Level 9  
    I co? Pomoże mi ktoś? jeśli nie można tego rozrysować to może jakieś dłuższe wyjaśnienie?
  • Level 43  
    Znajdź elektronika w swojej okolicy i pokaż mu post kolegi Goldi74, da sobie radę bez problemu i drogo nie weźmie
  • Level 9  
    Ale chodzi mi o to żebym sam to zrobił, a z resztą do najbliższego elektronika miałbym jakieś 30 km więc bardzo proszę opiszcie to tak troszkę bardziej po polsku bo najbardziej nie rozumiem o co chodzi w tych zdaniach "wysterować tranzystorki blokujące" i " Potem tylko audio przez kondki na NJM4556A" resztę w miarę łapie o co chodzi.