Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Elektroda.pl
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

Obróbka filmu, animacje MOV. Jaki program?

03 Apr 2010 19:52 24801 6
  • Level 10  
    Witam !!!

Zabrałem się ostatnio za obróbkę nagrań z chrzcin mojego siostrzeńca. Posiadam kilka ciekawych animacji i przejść w formacie MOV.
    Więc zaczęło się tak. Posiadałem program Ulead Video Studio, lecz wyczytałem, że nie odczytuje on animacji w formacie MOV, a programem który dobrze sobie radzi z takimi animacjami jest program Adobe Premiere, więc zaopatrzyłem się również w ten program.
    I tu pojawił się problem: Przykładową animacją jest animacja otwieranej książki w której zamiast treści powinien być film. Chcę zrobić tak, aby w miejsce czarnego tła we wnętrzu tej książki był film. Przeczytałem kilka tutoriali oraz jeden wideo tutorial i nic ciekawego nie znalazłem. Jakby ktoś nie rozumiał to skontaktuję się gg lub telefonicznie.
    Proszę Was, forumowicze elektrody o pomoc ;P.
    Może ktoś bawił się tym programem?? A może jakiś inny program?? Prosiłbym o krótką instrukcję jak to zrobić. Szukałem na innych forach, ale także nic konkretnego nie znalazłem.

Liczę na Waszą pomoc !!!
    Z góry dziękuję !!!

Pozdrawiam magik11 !!!
  • Level 16  
    Witaj,

podobne rzeczy robiłem w QuickTime 7 Pro. Polecam
  • Level 10  
    tomi1972, a możesz mi powiedzieć jak to robiłeś, bo pierwsze słyszę, ażeby QuickTime miał takie zaawansowane opcje... ;P
  • Level 12  
    Jeśli konwersja *.mov na *.avi lub *.mpeg załatwi sprawę, to użyj Pazera Free MOV to AVI Converter 1.2. Tu możesz pobrać Link

Ja sklejałem avi+jpg+mov i tylko tak byłem w stanie to przebrnąć.
  • Level 10  
    gpz500, nie zrozumiałeś...
    Nie chodzi mi o to, że program Adobe Premiere nie czyta plików MOV, bo świetnie sobie z nimi radzi. Lecz nie mogę tak ustawić animacji, aby dobrze współgrała z filmem. Konwersja tu nic nie pomoże... :/
  • Level 16  
    magik11 słabo znasz możliwości tego programu. Poczytaj samouczek.
  • Level 14  
    Unlead powinien odtworzyć pliki MOV. Wystarczy ściągnąć zwykłego qq i będziesz mógł dodać swoje przejścia do projektu.