Elektroda.pl
Elektroda.pl
X

Search our partners

Find the latest content on electronic components. Datasheets.com
Elektroda.pl
Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
Please add exception to AdBlock for elektroda.pl.
If you watch the ads, you support portal and users.

schemat instalacji do ursus c-360

04 Apr 2010 13:36 68095 4
  • Level 13  
    Witam potrzebuje schemat całe instalacji z podłączeniem do alternatora do ursusa c-360. Nie odsyłajcie mnie do innych postów bo juz je przeczytałem i albo jest ale do c-330 albo sam alternator a ja potrzebuje cały schemat.
    Czy Twoje urządzenia IoT są bezpieczne? [Webinar 22.06.2021, g.9.00]. Zarejestruj się za darmo
  • Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Level 31  
    Proszę bardzo.

Elektroda to nie śmietnik. Najpierw szukaj informacji a potem zakładaj temat.
    https://www.elektroda.pl/rtvforum/faq.php
    Jeśli ktoś Ci pomógł to kliknij ,,POMÓGŁ''

Moderated By Błażej:

Regulamin pkt 16. I to recydywa, bo jedno ostrzeżenie już za to otrzymałeś. W tej chwili drugie. Ciekawe, kto dłużej wytrzyma?

• Relpol przekaźnikiRelpol przekaźniki
  • Helpful post
    Level 23  
    Kolego jacekko63 schemat, który podałeś jest do U 360 z prądnicą, alternator był montowany pod koniec 1988 roku, ale dla silników AD3.152UR i modelu, U 360-3p.

W załącznikach kompletna instalacja C360 z opisami, oraz instalacja C360-3p z alternatorem.
    Attachments:
  • Level 35  
    Mithrandir159 wrote:
    Witam potrzebuje schemat całe instalacji z podłączeniem do alternatora do ursusa c-360. Nie odsyłajcie mnie do innych postów bo juz je przeczytałem i albo jest ale do c-330 albo sam alternator a ja potrzebuje cały schemat.

Takowego schematu nie ma.
    Ciągniki te nie były wyposażone w alternatory (oprócz wspomnianych wyżej C360-3P).

Jeżeli masz problem z podłączeniem alternatora do C360, podaj model tego alternatora a wtedy podany wyżej schemat posłuży do wyjaśnienia jego podłączenia.
  • Level 1  
    Kolega zależy jaki chcesz podpiąć alternator oryginał czy od poloneza lub innego samochodu. Jeżeli będzie miał regulator to sprawa jest prosta.

Załączam schemat z regulatorem RC2 i przekaźnikiem.

Dodano po 3 [minuty]:

Załączam również schemat alternatora bez przekaźnika.

W razie pytań piszcie, postaram się pomóc.