Elektroda.pl
Elektroda.pl
X
Proszę, dodaj wyjątek www.elektroda.pl do Adblock.
Dzięki temu, że oglądasz reklamy, wspierasz portal i użytkowników.

Laptop Dell wyłącza się przy przeglądaniu niektórych stron

m_marta86 04 Kwi 2010 18:59 2229 7
  • #1 04 Kwi 2010 18:59
    m_marta86
    Poziom 2  

Witam
    Od pewnego czasu mam problem z laptopem, mianowicie, gdy przeglądam strony internetowe (głównie facebook i vod.onet.pl) czasem pojawi się komunikat, którego nawet nie zdążę przeczytać i laptop się wyłącza, lub bez komunikatu po prostu się wyłącza.
    Co może być przyczyną zrobiłam mu już 3 razy format i nie pomaga :(, może czegoś do końca nie instaluje po formacie.
    Laptop jest sprowadzony ze USA i ma oryginalny system operacyjny (vista)
    Proszę o pomoc!!!

0 7
  • #2 04 Kwi 2010 19:06
    AnnoDomi
    Poziom 27  

Jaki komunikat? Niebieskie tło i białe litery, czy okienko z komunikatem??

0
  • #3 04 Kwi 2010 19:08
    vegoyska
    Poziom 12  

Mój komputer ----> Właściwości ----> Zaawansowane----> na dole w zakładce uruchamianie i odzyskiwanie dajesz na ustawienia i tam odznacz opcję "Automatycznie uruchom ponownie" po wyłączeniu tej opcji powinieneś już zdążyć przeczytać komunikat. Napisz co piszę będziemy wiedzieć więcej.
    Możliwości jest wiele bad sektory (uszkodzony dysk) laptop się przegrzewa, pamięci ram są uszkodzone co by nawet pasowało, albo płyta główna ...

0
  • #4 04 Kwi 2010 21:55
    m_marta86
    Poziom 2  

Mam angielski system i nie bardzo potrafie odczytać co jest czym, gdzie wejść

0
  • #5 05 Kwi 2010 11:14
    vegoyska
    Poziom 12  

aha trzeba było tak odrazu też mam ang. system i specjalnie dla Ciebie to tłumaczyłem na polski :) Tak wiec My Computer ---> Properties---> Advanced system settings ---> w zakładce Startup & System Recovery kliknij na Settings i tam odznacz Automatically restart :)

0
  • #6 05 Kwi 2010 14:00
    kolman321
    Poziom 12  

jeżeli na niebieskim tle białe litery i restart to od mem test bym zaczął

0
  • #7 05 Kwi 2010 19:37
    m_marta86
    Poziom 2  

No własnie odznaczyłam tak jak poleciłes i w dalszym ciągu laptop się wyłącza, ale już nie pojawia się żaden komunikat:( Nie wiem co zrobić, może oddam go do serwisu, a może poprostu po formacie nie zainstalowałam wszystkiego? (zainstalowałam wszystkie płyty które miałam)

0
  • #8 05 Kwi 2010 19:52
    Anonymous
    Użytkownik usunął konto  
  Szukaj w 5mln produktów